“Spokojny wieczór”
Portowa — recenzja

Portowa
Nr 49 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, spokojne i przytulnie, krótki czas oczekiwania na zamówienie. Klenerzy bardzo sympatyczni.

Dziękujemy, maryniakaczmarczyk

Zrecenzowano 1 września 2019

Podczas pobytu w Kołobrzegu, odwiedziłam restauracje dwukrotnie.
Miła atmosfera (fantastyczne stoliki na dachu), pyszne jedzenie (stosunkowo duże porcje), duże menu i ceny adekwatne do ilości.

Dziękujemy, ewelinak498
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, lemoniada petarda!!!! Obsługa bardzo miła. Czas oczekiwania w godzinach wieczornych szybszy niż można się spodziewać... Minusów brak. Jestem tu po raz drugi i napewno nie ostatni. Polecam

Dziękujemy, nataliarV4556MW
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Na jedzenie czeka się godzinę, od przyjścia, a na złożenie zamówienia pół godziny. Obsługa poniżej krytyki.

Dziękujemy, Ksawery
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Polecam dla głodnych bo porcje są naprawdę nie małe. Może mi się na jedzenie troszkę czeka ale skoro jestem na wczasach to gdzie mi sie spieszyć?. Poza tym czekając pijesz pyszne drineczki. Ceny naprawdę przyzwoite. Ale połowę roboty robi kelnerka blond Kasia . Młoda dziewczyna jest tak uprzejma i co dziwne po całym dniu się uśmiecha, przystanie i porozmawia doradzi. Naprawdę dużo lepiej smakuje jak obsługuje taka kelnerka. A do każdego rachunku dostajesz sznapsa na drogę, soczek i lizaki dla dzieciaków i szczere do zobaczenia . W ciągu tygodnia byłem 4 razy i za każdym razem smacznie , świeżo i dużo. Gorąco polecam to miejsce i pozdrawiam obsługę. Na pewno wrócę

1  Dziękujemy, trippluszak

Portowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Portowa? Podziel się wrażeniami!