Kołobrzeg

“Pozdrowienia”
Mocca Bar — recenzja

Mocca Bar
Nr 33 wśród 172 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Polecamy wszystkim restauracje Mocca Bar Kołobrzeg jest miło pysznie i przyjemnie.
Pozdrawiamy przesympatyczna miłą i uśmiechniętą kelnerke Panią Annę.

Pozdrawiają klienci z Poznania

Dziękujemy, milutki

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Uwielbiam tutejsze zupy - gęste i pożywne. Rewelacyjne są też naleśniki. Ostatnio próbowałem też dań głównych - i też były smaczne.

Dziękujemy, Japodrozuje
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Wybraliśmy się zaraz po przyjeździe do Kołobrzegu.
Szukaliśmy miejsca z rosołem lub pomidorową dla dzieciaków i znaleźliśmy ;)

Pomidorowa jak u babci, bardzo dobra i naturalna.
Zupa rybna mega! Lepszej w życiu nie jadłem, idealnie trafiła w moje smaki ;)

Zupa gulaszowa, to najsłabsze, ale dobre - tak po prostu zwyczajnie dobre.

Ogólnie - warto spróbować.

Dziękujemy, Bartosz B
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

W restauracji znaleźliśmy przyjazny port :), kiedy nasza zmarznięta grupa osób niepełnosprawnych intelektualnie chciała napić się ciepłej herbaty. Zostaliśmy bardzo mile przyjęci i obsłużeni z najwyższą starannością. Dziękujemy za przyjazne podejście bez uprzedzeń!!!

SOSW Nowy Sącz

Dziękujemy, 15bluegreen83
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Weszliśmy na śniadanie około 10:30 w niedzielę. W lokalu czysto, jedzenie podane szybko, ciepłe smaczne. cena na zestaw ok jedyny minus to ceny dodatków wysokie w porównaniu do ilości samego dodatku.
Polecam :)

Dziękujemy, Rafał S

Mocca Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mocca Bar? Podziel się wrażeniami!