Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Kołobrzeg
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
1 z 6 w┼Ťr├│d 401 recenzji
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jeden z najlepszych Hoteli nad Morzem Ba┼étyckim. Doskona┼éa lokalizacja. Pokoje luksusowe, sprz─ůtane ka┼╝dego dnia, bardzo dobre ┼Ťniadania (du┼╝y wyb├│r) oraz kolacje (grill wygrywa). Obs┼éuga pomocna. Polecam spr├│bowa─ç da┼ä z Restauracji Arte, zw┼éaszcza kaczk─Ö - by┼éa przepyszna. Moc atrakcji dla dzieci w tym super animacje z profesjonalnymi Opiekunkami. Polecam zw┼éaszcza rodzinom z dzieciakami. Za rok wr├│cimy :)

• Czysto┼Ť─ç
    • Obs┼éuga
Dzi─Ökujemy, Lukasz W
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Do Diune przenie┼Ťli┼Ťmy si─Ö po 3-dniowym pobycie w pobliskim Aquariusie. Mimo, ┼╝e wybrali┼Ťmy najbardziej luksusowy apartament, gdzie cena by┼éa zauwa┼╝alnie wy┼╝sza, to poziom by┼é wyra┼║nie s┼éabszy.

* strefa basen├│w - totalne rozczarowanie. To nie basen a w┼éa┼Ťciwie sadzawka. Nie spos├│b tam pop┼éywa─ç. Dla dzieci przygotowany mikrobrodzik z mikrozje┼╝dzalni─ů
* strefa saun - plus za fajn─ů tepidarium, ale minus za brak bani z zimn─ů wod─ů
* posi┼éki - ┼Ťniadania monotonne, a obiadokolacje potrafi┼éy zaskoczy─ç na plus ciekawymi przystawkami, ale s┼éabizn─ů jest zamykanie ekspres├│w do kawy na czas kolacji...
* ciastka, kawa, owoce, woda - miły akcent przy recepcji - dostępne w różnych porach dnia
* jacuzzi na dachu - to robi┼éo robot─Ö, zachodu s┼éo┼äca w takim otoczeniu jeszcze nie mieli┼Ťmy okazji zobaczy─ç ;)

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: Polecam apartament 505, je┼Ťli chcecie poczu─ç co┼Ť ekstra w tym hotelu ;)
    • Jako┼Ť─ç noclegu
    • Obs┼éuga
Dzi─Ökujemy, allmoy
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Bardzo sympatyczny hotel nad samym morzem. Pierwszy raz jeste┼Ťmy w Ko┼éobrzegu i trafili┼Ťmy ┼Ťwietnie. Obs┼éuga bardzo mi┼éa, na wejsciu zaj─ů┼é si─Ö si─Ö nami przemi┼éy Pan baga┼╝owy. Jedzenie dobrze, w restauracji a la cartr nawet pyszne. Wystr├│j super, ┼é├│┼╝ka wygodne, w pokojach czuli┼Ťmy si─Ö jak u siebie. Bardzo fajnie ┼╝e by┼éa rozk┼éadana kanapa dla dzieci w pokoju obok. W basenie by┼éo piasek na dnie- tego by─ç nie powinno. Ale to drobiazg. B─Ödziemy wraca─ç :)

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
Dzi─Ökujemy, MartaMartaMartaNarta
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Concierge Diune Hotel ***** & Resort, Diune Hotel & Resort by ZdrojowaOdpowied┼║ udzielona 10 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za entuzjastyczny komentarz oraz wybranie naszego hotelu na Państwa wypoczynek.
Cieszymy si─Ö, i┼╝ podoba┼éo si─Ö wam w naszym hotelu i docenili┼Ťcie nasz─ů kuchni─Ö, lokalizacj─Ö oraz zaanga┼╝owanie personelu. Pa┼ästwa pochwa┼éy s─ů dla naszych pracownik├│w najwi─Öksz─ů nagrod─ů za codzienn─ů prac─Ö.
Zapraszamy serdecznie do ponownego odwiedzenia Diune Hotel***** & Resort i wypoczynku nad morzem.
Pozdrowienia z Kołobrzegu,
Jarosław Błażewicz Konsjerż Diune Hotel ***** & Resort

Zg┼éo┼Ť odpowied┼║ jako niew┼éa┼Ťciw─ů
Ta odpowied┼║ jest prywatn─ů opini─ů przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Hotel jest po┼éo┼╝ony w ┼Ťwietnej lokalizacji, urzek┼é mnie swoim nowoczesnym wygl─ůdem. Pokoje s─ů czyste i bardzo ┼éadne, korytarz tak┼╝e jest ┼Ťwietnie zaprojektowany, wida─ç ┼╝e powierzyli spraw─Ö profesjonalistom. ┼üazienki tak┼╝e s─ů czyste i zadbane, ogromny + za kosmetyki. - za to s─ů niestety monotonne ┼Ťniadania. Bywa┼éam w wielu tak samo du┼╝ych 5* hotelach, kt├│re mog┼éy si─Ö pochwali─ç lepsz─ů organizacj─ů porannych posi┼ék├│w. Wielu go┼Ťci niestety jest zagubionych i bardzo cz─Östo musz─ů czeka─ç na wolne stoliki, ze wzgl─Ödu na stosunek wielko┼Ťci restauracji do hotelu. Posi┼éki s─ů dobre, chocia┼╝ jada┼éam lepsze, aczkolwiek nie narzekam. Jestem przekonana, ┼╝e ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie. Je┼Ťli idzie o stref─Ö relaksu, tj. baseny, sauny itp to niestety mam troch─Ö zastrze┼╝e┼ä. Basen jest ma┼éy, nieadekwatny do wielko┼Ťci hotelu, ale wiadomo, ┼╝e nat─Ö┼╝enie ruchu zale┼╝y od godziny, wi─Öc to nie jest jaki┼Ť ogromny problem. Problemem nie jest tak┼╝e ma┼ée jacuzzi (gdzie osobi┼Ťcie najbardziej lubi┼éam przebywa─ç), bo znajduje si─Ö w mi┼éym odosobnionym miejscu. Zastrze┼╝enia mam niestety do sauny i strefy ciszy. Bardzo lubi┼éam tak sp─Ödza─ç czas dop├│ki do sauny nie wchodzi┼éy ma┼ée dzieci. Na drzwiach znajduje si─Ö do┼Ť─ç du┼╝y i widoczny napis ÔÇ×14+ÔÇŁ, kt├│ry nie powinien by─ç oboj─Ötny rodzicom i obs┼éudze. Dzieci niestety jak to dzieci nie stosowa┼éy si─Ö do pro┼Ťby zachowania ciszy, co mo┼╝e by─ç uci─ů┼╝liwe dla go┼Ťci, kt├│ry przecie┼╝ p┼éac─ů za t─Ö cisz─Ö i relaks. Ju┼╝ nie wspominaj─ůc o zagro┼╝eniu dla zdrowia ma┼éego dziecka wynikaj─ůcego z wysokiej temperatury oraz duchoty (ale na to uwag─Ö powinni zwraca─ç przede wszystkim rodzice). Si┼éownia z tego co widzia┼éam jest zaopatrzona w dobry sprz─Öt. Z bawialni dzieciaki te┼╝ mia┼éy sporo frajdy. Niestety przyczepi─ç si─Ö musz─Ö do cen niekt├│rych przyjemno┼Ťci, czy rzeczy dodatkowych, kt├│re mam wra┼╝enie, i┼╝ s─ů ustalane pod realia niemieckich go┼Ťci (takich jak obiadokolacja 89 z┼é/osob─Ö, czy chocia┼╝by masa┼╝ piaskiem za 400 z┼é). Obs┼éuga jest dosy─ç mi┼éa. Zawiod┼éam si─Ö jeszcze niestety, bo pomimo do┼Ť─ç wysokiej op┼éaty za pieska (500 z┼é) m├│j pupil nie zosta┼é w og├│le ugoszczony. W mniej ekskluzywnych hotelach m├│j zwierzak zosta┼é przywitany mi┼éym akcentem, a ops┼éuga dba┼éa tak┼╝e o jego komfort przygotowuj─ůc pos┼éanie, miski, czy nawet jaki┼Ť smako┼éyk. Nie chodzi o to, ┼╝e hotel powinien to wszystko zapewnia─ç, ale taki ma┼éy gest jak smako┼éyk dla zwierzaka, kt├│ry przyje┼╝d┼╝a z w┼éa┼Ťcicielem na wakacje jest milewidziany i pozytywnie wp┼éywa na reputacj─Ö tego miejsca.
Podsumowuj─ůc: hotel bardzo dobry, szczeg├│lnie mi┼ée widziane s─ů dzieciaki bo dla nich tak┼╝e zapewnione s─ů atrakcje. Ka┼╝dy znajdzie tu co┼Ť dla siebie, nie ma ra┼╝─ůcych niedoci─ůgni─Ö─ç, s─ů to raczej ma┼ée rzeczy, kt├│re zawsze mo┼╝na poprawi─ç (ale troch─Ö ich jest). Mimo wszystko przyjecha┼éaby jeszcze raz. Polecam :)

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
1  Dzi─Ökujemy, Annasz768

Szanowna Pani,
Uprzejmie dzi─Ökujemy za po┼Ťwi─Öcony czas oraz cenne uwagi, kt├│re otrzymali┼Ťmy po Pa┼ästwa pobycie. Wnikliwie analizujemy spostrze┼╝enia naszych Go┼Ťci, kt├│rzy zadali sobie trud napisania o nas.
Dzięki takim uwagom możemy rozwijać i ulepszać wachlarz naszych usług.
Zapraszamy na pobyt w przysz┼éym roku. Mamy nadziej─Ö, ┼╝e przygotowane przez nas usprawnienia przypadn─ů do Pani gustu.
Z powa┼╝aniem
Jarosław Błażewicz, Concierge Diune Hotel ***** & Resort

Zg┼éo┼Ť odpowied┼║ jako niew┼éa┼Ťciw─ů
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

W hotelu sp─Ödzi┼éam weekend. Do 5 gwiazdek jeszcze im daleko, cena daleka od jako┼Ťci. Najs┼éabszy punkt....trudno wskaza─ç jeden, obs┼éuga w recepcji nie podnosi┼éa telefonu, barek zablokowany (przez pomy┼ék─Ö) pok├│j wielki ale pusty, impreza pi─Ötro ni┼╝ej trwa┼éa do 00:30, dop├│ki nie zacz─Ö┼éam krzycze─ç z balkonu i podstawy... w ┼éazience niby kosmetyki s─ů ale pod prysznicem podajnik tylko z szamponem, p┼éyn do mycia tylko przy umywalce. Pok├│j dwuosobowy a tam jeden kieliszek ... d┼éugo mozna tak narzeka─ç. Generalnie trudno poleci─ç za t─ů cen─Ö. Najwi─Ökszy plus dla mi┼éej i pomocnej Pani z baru. Plus tez za lokalizacje i mo┼╝liwo┼Ť─ç przyjazdu ze zwierz─Ötami.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ ze znajomymi
Dzi─Ökujemy, Patrycjakas