Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne dla osób które chcą odpocząć nad morzem w mieście jednocześnie szukając ciszy i spokoju. Hotel usytuowany nad samą plażą otoczony parkiem . Przed hotelem malutki sklep spożywczy gdzie można kupić podstawowe produkty. Przesympatyczna obsługa. Restauracja Arte przyciąga już samym wystrojem . Po zapoznaniu z menu od razu nabiera się apetytu. Pomyślano również o menu dla dzieci. Dopełnieniem są dobre wina ze znanej winnicy. W razie niepogody na gości czeka strefa SPA. Niby jesteśmy w dużym mieście a czujemy się jakbyśmy byli gdzieś na odludziu. Polecam osobom ceniącym spokój na urlopie.

Data pobytu: czerwiec 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Edyta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Aleksandra Kameczura Concierge Diune Hotel ***** & Resort, Diune Hotel & Resort by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 10 września 2018

Szanowna Pani Edyto
Dziękujemy za entuzjastyczny komentarz oraz wybranie naszego hotelu na Pański wypoczynek w Kołobrzegu.
Cieszę się, iż podobało się Pani w naszym hotelu oraz, że docenia Pani naszą kuchnię, lokalizację jak i zaangażowanie personelu.
Zapraszam serdecznie do ponownego odwiedzenia Diune Hotel***** i wypoczynku z 5-gwiazdkowym widokiem na morze.
Pozdrawiam z Kołobrzegu,
Aleksandra Kameczura Concierge Diune Hotel ***** & Resort

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Powitanie takie że człowiek czuje się wyjątkowo. Ciasteczka, prezent dla dzieci (piłka dmuchana), wszedłem do pokoju rodzinnego w części resort i zaniemówiłem. Cudowny, przestronny z pięknym widokiem zdecydowanie pokój familijny . Zachwyt się skończył kiedy poszliśmy na kolację. Kompletnie nic do jedzenia dla dzieci. Do wyboru była zupa szczawiowa albo tajska a bufet dziecięcy zawierał jakiś gulasz i kluski. Pieczywo zmieszane czerstwe ze świeżym. Babeczki na deser również jedna świeża inna przedwczorajsza - były codziennie wiec chyba nic się nie miało marnować. Przez 5 dni powtarzało się to samo. Dziś trudno o ludzi ale w hotelu 5* nie można sobie pozwolić na bezczelność: wieczór grillowy, wychodzimy na zewnątrz restauracji po mięso z grilla a tam nie ma talerzy. Pytajac kelnera stojącego obok kucharza obsługującego grill pytam czy może przynieść talerze a odpowiedź jest taka "jak Pan sobie przyniesie talerz z restauracji to Pan zje sobie z grilla" pytam zatem od czego Pan tu jest? ""Stoję. Taka fucha". Bez komentarza. Hotel ogromny a sala zabaw maleńka na najwyżej kilkoro dzieci. Dawny pokój został przerobiony na sale zabaw więc można sobie wyobrazić ścisk i duchotę jak weszło tam więcej niż 10 dzieci. Parking niestrzezony płatny 50zl za dobę. Ok taki mają cennik. Ale...musisz mieć wywieszona karteczkę na lusterko bo inaczej przytrafi Ci się to co mi. Dziecku wpadł piasek do oka. Trzeba było jechać na dyżur do szpitala. Dochodząc do samochodu okazało się że mam zalozoną blokadę na koło!!! Zapomniałem wywiesić karteczki na lusterko a obsługa nie fatyguje się żeby sprawdzić czy parking jest opłacony i czy nr rej. jest zapisany w bazie (a był) tylko nakłada blokadę. Spieszyłem się bo córkę bolało oko ale musiałem czekać aż łaskawie Pani na recepcji dodzwonić się do Pana który miał klucz do blokady i zanim przyszedł i zanim doszedł do samochodu minęło pół godziny. Z czymś takim nie spotkałem się nigdy.
Dzień wyjazdu idę po wózek na bagaże a pan od wózków mówi że mogę wziąć ale mam ten wózek przywieść mu z powrotem. Kolejny brak komentarza.
Miejsce fajne dla ludzi bez dzieci na krótki pobyt. Z każdą dobą człowiek dostaje większej irytacji.
Plusem bardzo bliskie wejście na plażę i niesamowitą ścieżka rowerowa z pięknymi widokami wzdłuż morza. Sam hotel nie powala.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Łukasz J

Drogi Panie Łukaszu
Dziękujemy za pozostawienie szczerej opinii po pobycie w naszym obiekcie.
Cieszymy się, że docenili Państwo pokój oraz sposób powitania naszych gości.
Przykro nam, że w taki sposób dowiadujemy się o niedogodnościach, które Państwa spotkały. Może gdyby były zgłaszane na bieżąco pozwoliłoby to uniknąć nieprzyjemności. Czasami zdarza się, że goście nie mogą znaleźć dla siebie lub swoich pociech odpowiedniego dania na bufecie, nic nie stoi na przeszkodzie- wystarczy zgłosić ten fakt kelnerowi a nasi kucharze z przyjemnością przygotują wybrany posiłek bez dodatkowych kosztów. Nasi cukiernicy codziennie wkładają całe serce w swoje wypieki, dlatego też daję gwarancję ich jakości i świeżości. Nieuprzejmość obsługi w wymienionych sytuacjach bez dwóch zdań nie powinna mieć miejsca, proszę przyjąć nasze szczere przeprosiny. Ceny parkingu zmieniają się w zależności od sezonu. Zachęcam do odwiedzin wiosną lub jesienią, wtedy opłaty są niższe a hotel staje się prawdziwą oazą spokoju. Jeśli zechcą nam dać Państwo jeszcze jedną szansę to osobiście dopilnuję, by wszystkie negatywy z poprzedniej wizyty zostały zatarte, a kolejny pobyt w Diune Hotel***** spełnił wszystkie oczekiwania.
Pozdrawiam serdecznie
Aleksandra Kameczura Concierge Diune Hotel ***** & Resort

Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Minusy miejsca: hotel jest brudny jak na 5 gwiazdek, brak recznikow, pokoje sprzatane pobieżnie niestarannie. Pani pokojowa powiedziala mi ze jest ich za malo i ona nie da rady posprztac. Czara goryczy przelala sie gdy oczekiwalam na sprztanie do godziny 15.00. Panie sprztajace przyszly i po 4 minutach zakonczyly wlewanie domestosa do toalety. Reasumujac, po wizycie managera zostala przyslana inna Pani byc cos zaradzic. Jedzenie: niby roznorodne, jednak na sniadaniach brak zupy mlecznej, omletow, sniadanka to parowki i jajecznica,i troche salatek z obiadu.Tez bardzo slabo. Kacik dla dzieci z jedzeniem: dwa podgrzewacze, z czego jeden sam ryz. Oczywiscie walka o stolik przu kazdym posilku. Animacje: dosc fajnje zorganizowane, jednak animacje zakladaja chociaz odrobine wolnego dla rodzicow. Uslyszalam: prosze byc pod telefonem, gdyz dzieci jest za duzo i moge prosic o wsparcie (??????). innym razem uslyszalam, nie moge zaonteresowac dziecka prosze ja zabrac( mimo, ze Corka lubila sie tam bawic)... Basen w hotelu maly. Brak jakichkolwiek animacji i sprzetu na plazy...
Oprocz managerow nikt z obslugi sie nie usmiecha, od recepcji po Spa. bedac tam zapytalam co oferuja, uslyszalam: jest ulotka w pokoju. plusy: lokalizacja przy samej plazy i przy deptaku. Tyle na plus

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, MagdaM1479
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Concierge, Diune Hotel & Resort by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2018

Szanowna Pani,
Jest mi niezmiernie przykro, że nie udało nam się sprawić, aby Pani wypoczynek był chwilą odprężenia od trudów dnia codziennego.
Po gruntownym przeanalizowaniu Pani komentarza zwrócimy uwagę na poprawę jakości sprzątania pokoi naszych Gości w trakcie pobytu.
Posiłki bufetowe w naszej restauracji Classic są z każdym sezonem udoskonalane. Obecnie podczas śniadania wydawanych jest 12 pozycji ciepłych plus 80 pozostałych (w tym owoców, miodu z naszej pasieki, różnych rodzajów pieczywa i ciast). Omlety są przygotowywane na życzenie, zaś zupa mleczna podawana jest dwa razy w tygodniu - właśnie w celu uniknięcia monotonii. Wielu naszych gości nie wyobraża sobie śniadania bez jajecznicy i parówek, dlatego te dania są już w przyjętym standardzie. Goście często się do nas zwracają z prośbami specjalnymi dotyczącymi ich diet lub upodobań. W miarę możliwości staramy się spełniać ich oczekiwania. W trakcie wysokiego sezonu uruchamiana jest dodatkowa sala restauracyjna, gdzie goście ceniący sobie ciszę mogą spokojnie cieszyć się śniadaniem. Mogę tylko przypuszczać, że zabrakło tutaj kontaktu z naszym personelem.
Trudno mi się odnieść do sytuacji, w której odmówiono opieki nad Pani dzieckiem. Coś takiego byłoby uzasadnione jedynie w przypadku nieodpowiedniego zachowania dziecka, zagrażającego bezpieczeństwu jego lub innym dzieciom. Praca naszych animatorów jest na bieżąco monitorowana, a program animacji zmieniany każdego tygodnia. Często widujemy rodziców zaangażowanych do wspólnej zabawy z własnymi dziećmi. Takie wspólne aktywności umacniają więzi rodzinne.
Gościom wypoczywającym w naszym hotelu oferujemy różnego rodzaju atrakcje: bazę zabiegową Wellness, basen, jacuzzi, trzy rodzaje saun, tężnię solankową. Sprzęt plażowy i rowery można wypożyczyć na miejscu. Dodatkowo jest uruchomiona wypożyczalnia bezpośrednio na plaży. W niewielkiej odległości, zaledwie 300m, w hotelu Marine, należącego również do sieci Zdrojowej - nasi goście mogą nieodpłatnie korzystać z tamtejszego basenu. Na miejscu znajduje się tam również bowling i klub nocny.
Zdaję sobie sprawę, że to bardzo dużo informacji, które trudno jest przekazać podczas krótkiego powitania. Nasi goście odkrywają kolejne atrakcje, z naszą pomocą, w trakcie pobytu. Tutaj rzeczywiście niezbędny jest uśmiech.
Będziemy się starali, aby te nieprzyjemne wyjątki się nie powtarzały i aby członkowie naszego zespołu z uśmiechem witali każdego gościa.
Z poważaniem
Jarosław Błażewicz Concierge Diune Hotel ***** & Resort

Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od plusów, bo ich jest stanowczo mniej. Hotel jest cudownie położony, część pokoi (tych stanowczo droższych) ma piękny widok na morze za drzewami. Pokoje są przestronne i całkiem schludne. Niestety na pewno nie jest to warte swojej nie niskiej ceny. Po pierwsze, w sezonie w hotelu jest zatrzęsienie rodzin z dziećmi, co sprawia, ze przypomina on bardziej dom wypoczynkowy (pełno piachu, okruchów, wrzask, gwar). Być może pomogłoby odseparowanie resortu od hotelu. Wiąże się to też z licznymi problemami np. na śniadaniu. Owszem są dwie sale - główna i Elegance. Na głównej sali nie mieliśmy okazji siedzieć, bo od 9-11 nie było szans, żeby tam się dostać (o czym generalnie były informacje, wiec absolutnie nie mamy o to pretensji). Natomiast na drugiej sali często brakowało np. pomidorów, a obsługa nie nadążała z donoszeniem. Obsługi w stosunku do ilości gości było stanowczo za mało. Co więcej, panie na recepcji były bardzo niesympatyczne i wręcz opryskliwe. Naprawdę nie przyjeżdżam na urlop od własnej pracy, żeby ktoś się na mnie wyładowywał za ciężar swojej. Panie sprzątające, mimo że bardzo sympatyczne to były wyposażone w sprane, porwane, szare ręczniki. Kurz nigdy nie był wycierany, a na balkon w ogóle nie zaglądały. Pod łóżkiem nawet znaleźliśmy brudy po poprzednich gościach. Dodatkowo wifi - to samo hasło we wszystkich pokojach (czy większości) powodował, ze inni goście podłączali się pod nieswoje pokoje i internet działał tylko jak inni byli na śniadaniu. Skandalem był też parking zewnętrzny - wystarczyłoby, żeby każdy miał przypisane miejsce, a tak wolna amerykanka - ludzie parkowali jak chcieli i czasami zajmowali nawet 2 miejsca. Łatwo ten problem rozwiązać, a oszczędziłoby nerwów. Z basenu niestety nie dało się skorzystać - pełno dzieci z przeróżnymi dmuchanymi zabawkami. Jacuzzi czy strefa saun powinny być stanowczo strefą jedynie dla dorosłych i powinno to być egzekwowane przez pracowników. Wypożyczyliśmy też rowery - niestety jeden nie wytrzymał 10 kilometrowej przejażdżki ścieżką rowerową i obluzowało się koło. Na koniec kilka słów o restauracji Arte - jedzenie przepyszne, natomiast, znowu, obsługa to dramat. Nie dość, ze czekało się niemiłosiernie długo na ich podejście, to potem przyniesie nawet tylko napojów zajmowało tragicznie długo. Cena nijak nie jest adekwatna do standardu i nic oprócz widoku nie zasługuje na pięć gwiazdek.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

Hotel bardzo słaby jak na 5 gwiazdek, obsługa okropna, nie ludzka, jedzenie słabe, ciągle to samo, nic smacznego dla dzieci, pokoje brudne, kurz wszędzie, brak placu zabaw dla dzieci, nuda, cena wysoka, nie zasługuje na 5 gwiazdek.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
4  Dziękujemy, Dorota P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Concierge, Diune Hotel & Resort by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Szanowna Pani,
bardzo nam przykro czytać tak skrajną opinię. Z całym zespołem bardzo się staramy uprzyjemniać pobyt naszych Gości.
Posiłki stale rozwijamy i urozmaicamy, w tym menu dla dzieci. Pokoje po sprzątaniu przed oddaniem dla Gości są dokładnie sprawdzane przez kierownika działu. Personel na bieżąco jest szkolony w celu poprawy jakości obsługi. W trakcie sezonu jest uruchamiana dodatkowa sala zabaw z animatorami. Goście mogą spędzać wolny czas w kawiarni, na basenie, na masażu, na wycieczce rowerowej. Można również skorzystać z atrakcji usytuowanych poza hotelem - bowling, sporty wodne, wycieczki fakultatywne.
Jeszcze raz prześledzimy wskazane przez Panią punkty, aby w przyszłości stały się naszymi mocnymi stronami również w Pani ocenie.
Z poważaniem
Jarosław Błażewicz, Concierge Diune Hotel ***** & Resort