Kołobrzeg
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wielka budowa prowadzona w pełni na terenie hotelu w godzinach 7-20 o której nikt nie informuje przy składaniu rezerwacji, a która diametralnie zmienia warunku pobytu - zarówno w zakresie tego co przedstawia się w ofercie - np. dojście do plaży - jest owszem ale dalej i mniej komfortowo i przede wszystkim w zakresie komfortu i bezpieczeństwa - to przy wyjściu na plażę z terenu hotelu i na ścieżce do wyjścia odbywał się transport ciężarówkami i wyładunek tych materiałów ciężkich - widać to na zdjęciach. Cały dzień hałas kucia, cięcia i wiercenia, unoszący się pył, dźwięki dwóch żurawi, jeżdżące po terenie betoniarki - wjeżdżały obiema bramami - w tym też tą drogą pod naszymi oknami - widać na foto, cofając i wydając te dźwięki cofania, hałas pomp do betonu, rozładunek stali i materiałów budowlanych z naczep ciężarówek przy samym wyjściu na plażę, ciężarówki cały czas na chodzie, zostawiające plamy oleju i chmury spalin itp.

Pokój - najpierw otrzymaliśmy nr 621, który był najmniejszym z dostępnych w hotelu apartamentem a dział rezerwacji wiedział, że jedziemy 2+3 i na pytanie o konkretny metraż odpowiedział, że ich apartamenty mają od 50 do 90 metrów. Na pytanie o zdjęcie pokoju odpowiedzieli, że nie są dostępne zdjęcia konkretnych i że można obejrzeć na stronie, oczywiście to co na stronie nijak się miało do tego pokoju 621, od razu po przybyciu (czwartek) poszliśmy do recepcji prosić o zmianę i od soboty dano nam sąsiedni 622 - trochę większy, ale nadal ze wszystkimi niedogodnościami jakie miał i ten 621. Oberwane klamki w pokoju, zepsuty kosz, łóżko skrzypiące tak że budzi śpiących na nim.

Łazienka - zupełnie co innego niż na zdjęciach w internecie, łazienka bez remontu na wygląd jakieś 15-20 lat - niedomykająca się kabina, przeciekający wąż prysznicowy i wydający dziwne dźwięki jakby trąbki, który niesie się po całym pokoju i budzi dzieci. Grzyb w fugach, zimne ponure oświetlenie, brak deklarowanych zestawów kosmetyków, a jedynie dozowniki w kabinie i przy umywalce.

Widok z pokoju. Wg deklaracji pokój miał widok na las, nie było przy rezerwacji nic wspomniane o uciążliwościach jakie w tym pokoju będą. Czyli pod samymi oknami zaplecze gastronomiczne i logistyczne - od 6 rano do ciemka jak widać na filmie, dostawy, czyli dźwięki agregatów chłodniczych, trzaskanie drzwiami samochodów, krzyki personelu i kierowców, silniki samochodów ciężarowych, dźwięk paleciakow i wind samochodowych, przerzucanych palet, spaliny, papierosy palone przez kierowców i personel, wszystko pod oknem i w okna pokoju. Wieczorami regularnie w okolicach godziny 22 dźwięk szkła w skrzynkach po napojach i wynoszonych śmieci na wózkach jadących po kostce brukowej, oraz serdeczne i wylewne pożegnania pracowników z wieczornej zmiany. Oprócz tego że samo w sobie było nieprzyjemne, to to wszystko nie pozwalało nam spać przy otwartych oknach, tak jak byśmy chcieli, musieliśmy używać klimy, która z kolei źle wpływała na układ oddechowy dzieciaków, wysuszała powietrze i cały pobyt były kaszlące i z katarem.

Ogólny stan techniczny i wizualny obiektu - zacieki na suficie, oberwane tablice informacyjne, całkiem spróchniała i przegniła pergola w ogrodzie ogólnodostępnym, która wygląda tak jakby miała zaraz się przewrócić. Meble ogrodowe i ławki w alejkach nie odmalowane, próchniejące, ryzyko zranienia, drzazg.

Przy wjeździe jest automat parkingowy , gdzie na tabliczce na nim dopiero dowiadujemy się, że koszt parkingu 30 zł to koszt za dobę, a nie jak można wywnioskować z druku potwierdzenia rezerwacji jednorazowy koszt za MIEJSCE PARKINGOWE. Jest tam (w potw. rez.) też zapis o animacjach - polegały one na rysowaniu i innych zajęciach plastycznych w sali zabaw, ani razu nie odbyły się na plaży, choć była pogoda i dzieci na plaży. Jest wzmianka o animacjach w ogródku grillowym, a on nie istnieje, bo w tym miejscu jest budowa, kiedyś był duży i piękny w tym miejscu. Więc kolejna zmyłka zamiast informacji o zmianach na minus w stosunku do poprzednich lat.

Dziękujemy, Jakub P
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi! Obiekt nie jest może najnowocześniejszy, ale klimat miejsca sprawił, że nie zwracaliśmy zbytnio uwagi na detale. Poza tym to nie mury, ale ludzie tworzą miejsce, a w tym hotelu personel jest niesamowity! Polecam!

Dziękujemy, ninaw241
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pięknie położony, poza centrum Kołobrzegu i zaraz za wydmą oddzielajàcą go już tylko od morza. Ścieżką na wydmie wśród sosen można przejść na plażę i to jest super. Jakość hotelu ogólnie fajna z drobnymi niedociągnięciami związanymi z tym że hotel nie jest nowy. Jedzenie ok choć po kilku dniach okazuje się monotonne. Za taką jakość za hotel sporo się też płaci, myślę że trochę za dużo, tym bardziej że niektóre rzeczy w hotelu i usługi są dodatkowo płatne.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 675_ukasza
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Hotel połozy nieco na uboczu co daje doskonałe warunki na wypoczynek. Ścieżki spacerowe wśród nadmorskiej zieleni, plaża niezatłoczona. Śniadania b. smaczne i różnorodne. Dania obiadowe wyszukane i kolorowe. Duży basen i sauna pozwala na relaks. Dbałość o czystość i porządek. Miły personel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam ze względu na położenie. Smaczne śniadania i obiady. Szeroka plaża.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, pja548
Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra jakosc (posiłki, pokoje, obsługa, atrakcje, okolica), nic tylko liczyć na dobrą pogodę.
Polecam również jako aktywny wypoczynek: rowerem, spacerem, czy biegiem brzegiem plaży i nie tylko.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa