“Drogo, nie miły barman ,tylko gotówka”
Kurort-Cafe — recenzja

Kurort-Cafe
Nr 3 wśród 10 Kawa i herbata (Kołobrzeg)

Brak możliwości zapłaty kartą!!! W 2019 roku w centrum Kurortu bez możliwości spłaty karta to ewenement. Świadczy to że nie dba się o klienta. 3 euro za słabą kawę!!! Nie miły barman .

Dziękujemy, czaja_lukasz

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

14 zł za 100 ml kawy na wynos to jest drożej niż w Paryżu! Kelnerki niesympatyczne jakby za darmo pracowały, a oczekiwanie na kawę trwało 15 minut! Nie polecam

Dziękujemy, Kamila P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Ciasta przepyszne, porcje solidne, ceny przystępne. Bitą śmietana prawdziwa - nie ze spreyu, mimo tego że prawdziwa to nie była ciężka, delikatna, lekka. Dawno nie jadłam tak dobrych ciast, polecam!

1  Dziękujemy, zosiazoska
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

1. Nie można zapłacić kartą. Poważny minus biorąc pod uwagę, że nie ma o tym żadnej informacji przy wejściu co może doprowadzić do nader niezręcznej sytuacji kiedy zamówimy, zjemy i ... nie będziemy mogli zapłacić .

2. Zastanawiający znak "zakaz fotografowania" przed wejściem

3. Toaleta płatna 5zł chyba, że jest się klientem co trzeba zadeklarować u barmana.

Co do jedzenia, rewelacyjne torty, duże porcje i niska cena w stosunku do jakości.

Dziękujemy, Skubi1968
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Kafejkę odwiedzam rokrocznie w każde wakacje. Niestety nie idzie ona z duchem czasu. Brak możliwości płacenia kartą skutecznie uniemożliwia spróbowanie słodkości na jakie ma się ochotę. Ceny deserów sprawiają, że gotówki dla czteroosobowej rodziny trzeba mieć dużo, bez wcześniejszego przygotowania ani rusz. Jeżeli chodzi o smaki to niezmiennie polecam sezonowy deser "malinowy kurort", kawy również są bardzo smaczne. Nie polecam natomiast szarlotki/jabłecznika z dużą ilością żelatyny podawanego na zimno,niestety nie zjadłam do końca. Proponuję osobom odpowiedzialnym za menu spróbować szarlotkę podawaną w Domku Kata dla mnie stanowi ona wzorzec z Sevres, do którego warto dążyć.

Dziękujemy, AgataGrk

Kurort-Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kurort-Cafe? Podziel się wrażeniami!