Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Hotel położony blisko plaży, pokoje na parterze bardzo wygodne. Baza rehabilitacyjna bardzo dobra, szczególnie okłady borowinowe. Do centrum troszkę daleko, ale spacerki są wskazane. Polecam ten hotel dla osób starszych.

Wskazówka dotycząca pokoi: rezerwować tylko na parterze, z bezposrenim wejsciem z dworu do pokoju
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Ania H
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019

Od kilku lat przyjeżdżam do tego ośrodka i widzę zachodzące w nim zmiany. Pokoje po remoncie, bardzo dobrze wyposażone. Jedzenie fantastyczne. Obsługa bardzo miła, animatorka pełna pomysłów. W ośrodku panuje "rodzinna atmosfera" Lubię tam wracać ze względu na zieleń otaczającą ośrodek i położenie (200 m od plaży).

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano: 14 listopada 2016

Byłam w listopadzie 2 lata temu i teraz , jestem zaskoczona ogromnie jakie poczyniono zmiany, w budynku w którym wynajęłam studio przeprowadzono remont, pokoje są wyposażone na wysokim poziomie, jedzenie dobre, obsługa bardzo miła . Polecam
Ja na pewno wybiorę się tam kolejny raz, blisko nad morze, wprawdzie dalej do molo, ale i tak warto.

Wskazówka dotycząca pokoi: Budynek Dorota
Termin pobytu: listopad 2016
4  Dziękujemy, Wanda K
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2015

Niedawno wróciłam z tygodniowego pobytu w miejscu, które bardzo mile wspominam. Jest to Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy DOZAMEL w Kołobrzegu. Składa się z kilku jednopiętrowych budynków otoczonych zielenią, położonych ok. 200 metrów od plaży. Pokoje oraz łazienki są gustownie urządzone, funkcjonalne, ciepłe i czyste. W oddzielnym budynku znajduje się stołówka serwująca smaczne i urozmaicone posiłki z wyjściem do ogródka piwnego oraz kawiarnia na piętrze, gdzie dla gości organizowane są wieczorki taneczne z muzyką na żywo. W czasie tygodniowego pobytu zorganizowano dla gości hotelowych również pieczenie kiełbasek na świeżym powietrzu .Ponieważ przebywałam na turnusie rehabilitacyjnym z grupą, korzystaliśmy również z zabiegów. Cały personel ośrodka był bardzo uprzejmy i przyjazny, a rehabilitacja prowadzona profesjonalnie. Warunki bytowe oraz to, że Kołobrzeg jest pięknym miastem z dużą ilością alejek spacerowych oraz tras rowerowych sprawiło, że pobyt w tym miejscu był bardzo udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje położone na parterze mają małe oszklone przedpokoje a po wyjściu na zewnątrz można wypoczywać w zacisznej wnęce.
Termin pobytu: kwiecień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi