Kołobrzeg
Niezłe

Ogólnie fajne muzeum, ale moja 3-letnia córka bała się trochę, także warto, ale nie dla małych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019
Przemko
Wrocław, Polska
Coś innego, kolorowy świat

My wpadamy do Kołobrzegu 2/3 razy w roku i zawsze korzystamy z różnych atrakcji dla dzieci. Muzeum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Damian J
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wyszłam z tego muzeum rozczarowana. Tyle ochów i achów w internecie- a tu klapa. Niestety nie było żadnych dodatkowych efektów - czyli dymów , baniek itp. Owszem trójwymiar wychodził z każdej ściany i podłogi jednak to już jest w bardzo wielu miejscach. Rozczarował mnie tez sposób przekazywania informacji przez lektora- leci jeden głos na wszystkie pomieszczenia, nie ważne kiedy wchodzisz- historia już trwa i czasami trudno odgadnąć o czym mowa. Poza tym oskubano nas na biletach. Niestety matka z dzieckiem to nie rodzina i bilet rodzinny to fikcja. Serdecznie ODRADZAM - wyrzucone pieniądze.

Dziękujemy, odkrywca2019
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Recenzja tego obiektu w moim odczuciu jest zlepkiem dwóch słów-bardzo słabo.
A kobieta obsługująca bez obrazy oczywiście i urazy także znakomicie pasuje do tytulu recenzji

Dziękujemy, 767karolk
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Bardzo fajna wystawa o rybakach - efekty: dym, bańki mydlane i trójwymiar. Bardzo miła obsługa ale co ważne miejsce zrobione pod dzieci które były zachwycone a to najważniejsze

1  Dziękujemy, Aneta J
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Szału nie ma, jednak żonie się podobało. Cena za wstęp trochę za wysoka jak na taką atrakcję, która ukierunkowana raczej dla dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
3  Dziękujemy, Piotr Ż
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Myślę że dla osoby dorosłej nie jest to atrakcyjna oferta za tę kwotę. Przejście całości zajęło nam kilka minut. Nie ma na czym zawiesić dłużej oka. Dla dzieci myślę że jak najbardziej może to być ciekawe.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, anjastk