“Polecam każdemu :)”
Muzeum 6D — recenzja

Muzeum 6D
Nr 14 wśród 30 atrakcji (Kołobrzeg)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fajnie miejsce dla dzieci i dorosłych, które dostarczy nie lada rozrywki:)
Zdecydowanie polecam każdemu :)

Dziękujemy, Monika J

Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce gdzie można poczuć 3d. Niestety niezadlugie ale mimo wszystko warte odwiedzenia

Dziękujemy, Damian W
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Dostalismy kupomy rabatowe w Miescie myszy do tego miejsca wiec postanowilismy je odwiedzic. W srodku kolorowo, bajkowo, niesmowicie. Polecam to miejsce szczegolnie rodzicom z dziecmi. Cos innego :)

Dziękujemy, Martyna L
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Świetny pomysł , fajna aranżacja wnętrza , strasznie drogi bilet w stosunku do atrakcji , które oferują .

Dziękujemy, jola220
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

jedno z niewielu miejsc, które mnie i dzieci rozczarowało. Nie polecam, nic ciekawego, wyrzucone w błoto 45 zł ( za 3 osoby). Jedynie warto spojrzeć na podłogi, które sprawiają wrażenie trójwymiarowych, ale ogólnie cena do jakości masakryczna.

Dziękujemy, beabea7

Muzeum 6D — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Muzeum 6D? Podziel się wrażeniami!