“Bardzo fajne miejsce”
Muzeum 6D — recenzja

Muzeum 6D
Nr 14 wśród 29 atrakcji (Kołobrzeg)
Informacje o atrakcji

Bardzo fajne miejsce gdzie można poczuć 3d. Niestety niezadlugie ale mimo wszystko warte odwiedzenia

Dziękujemy, Damian W
Napisz recenzję
Muzeum 6D — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Dostalismy kupomy rabatowe w Miescie myszy do tego miejsca wiec postanowilismy je odwiedzic. W srodku kolorowo, bajkowo, niesmowicie. Polecam to miejsce szczegolnie rodzicom z dziecmi. Cos innego :)

Dziękujemy, Martyna L
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Świetny pomysł , fajna aranżacja wnętrza , strasznie drogi bilet w stosunku do atrakcji , które oferują .

Dziękujemy, jola220
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

jedno z niewielu miejsc, które mnie i dzieci rozczarowało. Nie polecam, nic ciekawego, wyrzucone w błoto 45 zł ( za 3 osoby). Jedynie warto spojrzeć na podłogi, które sprawiają wrażenie trójwymiarowych, ale ogólnie cena do jakości masakryczna.

Dziękujemy, beabea7
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

Bardzo sympatyczne miejsce dla dzieciaków. Kolorowo z różnymi efektami (bańki, trójwymiar itd). Miła obsługa - bardzo pomocna. Cena biletu "turystyczna" 15 zł/osoba ale będąc w muzeum myszy dostaliśmy bilet zniżkowy i zapłaciliśmy 13 zł/osoba. Bardzo fajne miejsce.

1  Dziękujemy, Anita R

Muzeum 6D — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Muzeum 6D? Podziel się wrażeniami!