Drugie zaślubiny z morzem

Zrecenzowano: 24 lipca 2019
pawe_k144
Polska

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to pomnik z lat reżimu komunistycznego który nie jako tworzył na nowo historię i w Kołobrzegu po jego zdobyciu dokonano ponownych zaślubin z morzem.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obejrzałem słynny pomnik i się zawiodłem na pomniku nieczytelne napisy nawet jak wychwalają poprzedni ustrój ogólnie zaniedbany a znajduję się w centrum miasta na promenadzie brakuje mu podniosłości.

Dziękujemy, pawe_k144
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Pomnik jak pomnik. Monument po prl-owski jakich wiele w naszych miastach. Nic ciekawego. Ideologicznie ważniejszy maszt z Polską flagą stojący w morzu

Dziękujemy, Łukasz C
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019

Będąc w Kołobrzegu nie sposób nie wejść pod pomnik będąc a spacerze wzdłuż morza. Pomnik pochodzi z czasów PRL u ale warto cyknąć sobie przy nim fotkę.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

Typowy pomnik, warto przejść pod spodem, jak głosi legenda, pomyśl życzenie, a się spełni:) solidny monument.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, codziennieodmienna