“ukryte muzeum”

Museum Braunschweigisches Haus
Nr 16 wśród 29 atrakcji (Kołobrzeg)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 15 lipca 2017

Muzeum znajduje się w centrum, jednak jest dość ukryte. Muszę przyznać, że miałem mały problem, żeby je znaleść. Mimo wszystko kiedy już wszedłem bardzo mi się spodobało. Polecam!

Dziękujemy, Daniel D
Napisz recenzję
Museum Braunschweigisches Haus — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 4 maja 2017

w muzeum nie mozna sie nudzic z cala rodzina moglismy tam spedzic caly dzien i nie bylismy znudzeni,..

Dziękujemy, kaskau5656
Zrecenzowano 24 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo staromodna ekspozycja. Nic porywającego. Jednak prezentacja rożnych sposobów mierzenia i ważenia robi wrażenie. Drogo, choć nie myło tam miarki atrakcyjności muzeum;)

Dziękujemy, Polna_22
Zrecenzowano 24 września 2016

Muzeum jest w przepięknym budynku ale sposób prezentacji zbiorów ciutkę wieje nudą.Z pewnością warto odwiedzić bo jednak w tym miejscu jest zbiór przedmiotów,informacji świadczących o bogatej historii Kołobrzegu

2  Dziękujemy, Kacha B
Zrecenzowano 5 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy, Stella H

Museum Braunschweigisches Haus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Museum Braunschweigisches Haus? Podziel się wrażeniami!