nie polecam

Malutkie na prawdę za tą kwotę wolał bym pozwiedzać coś innego kilka zbiorników mało... Przeczytaj więcej

2kris
Wrocław, Polska
a mnie się podobało,

A mnie się podobało:), bo za 15 zł zobaczyłam kilka różnych gatunków rybek, a PANI PŁASZCZKA, to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019
codziennieodmienna
Rypin, Polska

Oceanarium? Chyba akwarium.... nie polecam. Oglądania 10 minut. Mało miejsca, schodząc w dół ma się nadzieję, ze to dopiero początek oglądania a tu...?Koniec! Kilka przepełnionych akwariów.. ryby są piękne, ale jest ich żal patrząc na warunki w jakich żyją.. miejsce nieprzystosowane do rodzin z wózkami. Ceny kolosalne w porównaniu do "atrakcji"..brak możliwości płacenia kartą. Nie polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Emilia J
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Najładniejszy baner przed wejściem. Brak możliwości wjechać z wózkiem dziecięcym. Parkingu szukasz dłużej niż zwiedzasz.

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny biletów bardzo wysokie i nieporównywalne do atrakcji zapewnionych przez właścicieli. Uważam ze nie jest to miejsce godne polecenia

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Podroznikidhxh
Zrecenzowano: 2 maja 2019

Biedne, upasione ryby, siedzą jedna na drugiej w mini akwariach, ciasno, duszno. Bardzo żałuję każdej złotówki dołożonej do tego karygodnego biznesu. Odradzam wszystkim, którzy kochają ryby, przykry, bardzo smutny widok.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
9  Dziękujemy, zuzia_pirat
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na zdjęciach rekiny i potężne płaszczki! Spodziewaliśmy się czegoś większego, ciekawego...
Okazuje się, że jakiś fascynat swoje domowe akwaria nazywa hucznie OCEANARIUM!!!
Nie jesteśmy z żoną ani wybredni ani malkontentami, ale "to" zwiedzanie nie jest absolutnie warte 20zł od osoby!!!

O D R A D Z A M Y ! ! !

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019