Kołobrzeg
nie polecam

Malutkie na prawdę za tą kwotę wolał bym pozwiedzać coś innego kilka zbiorników mało... Przeczytaj więcej

2kris
Wrocław, Polska
Niestety - Nie polecam

Mało zbiorników - mało ryb (i mają za ciasno) naprawdę w każdym sklepie akwarystycznym zobaczysz... Przeczytaj więcej

Rob-Turysta
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Najładniejszy baner przed wejściem. Brak możliwości wjechać z wózkiem dziecięcym. Parkingu szukasz dłużej niż zwiedzasz.

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny biletów bardzo wysokie i nieporównywalne do atrakcji zapewnionych przez właścicieli. Uważam ze nie jest to miejsce godne polecenia

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Podroznikidhxh
Zrecenzowano: 2 maja 2019

Biedne, upasione ryby, siedzą jedna na drugiej w mini akwariach, ciasno, duszno. Bardzo żałuję każdej złotówki dołożonej do tego karygodnego biznesu. Odradzam wszystkim, którzy kochają ryby, przykry, bardzo smutny widok.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
9  Dziękujemy, zuzia_pirat
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na zdjęciach rekiny i potężne płaszczki! Spodziewaliśmy się czegoś większego, ciekawego...
Okazuje się, że jakiś fascynat swoje domowe akwaria nazywa hucznie OCEANARIUM!!!
Nie jesteśmy z żoną ani wybredni ani malkontentami, ale "to" zwiedzanie nie jest absolutnie warte 20zł od osoby!!!

O D R A D Z A M Y ! ! !

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Pablo-Hudini1979
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

A mnie się podobało:), bo za 15 zł zobaczyłam kilka różnych gatunków rybek, a PANI PŁASZCZKA, to dała mi taki pokaz, że sama się do niej uśmiechałam, warto!!!, ale wielkie "DWA ALE", ......1-NA WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB ZA MAŁO MIEJSCA, i 2!!!......STRASZNIE GORĄCO, przed wejściem proponuję zdjąć zdecydowanie wierzchnie ubranie.8/10

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, codziennieodmienna