“Słabo ”

Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: <1 godzina
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy tam bo akurat byliśmy w pobliżu. Ceny zbyt wysokie w stosunku do tego, co można obejrzeć. Nie polecam.

2  Dziękujemy, Krzysztof H
Filtrowanie

Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

oglądałam tam piękne okazy ryb i roślinności byłam pod dużym wrażeniem więc plecam to miejsce zwiedzającym.

1  Dziękujemy, Aneta R
Zrecenzowano 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Oceanarium bardzo małe. Ceny biletów drogie: 20zł normalny, 15zł ulgowy. Być może atrakcyjne okaże się dzieciom, ale dorosłym nie polecam.

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano 12 lipca 2017

Po wizycie mam mieszane uczucia. Na pewno wysoka cena biletów zaskoczyła nas, ale przecież mamy wolny rynek. Nazwa oceanarium, kojarzy nam się z czymś innym. Na pewno nie ze zbiorem pojedynczych akwariów. Można zobaczyć kilka ciekawych okazów. Dla naszego dziecka było to ciekawe przeżycie i może to wynagradza pewien niedosyt.

Dziękujemy, Rafał K
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Nie jest to oceanarium, raczej pomieszczenie z akwariami. Nazwa sugeruje coś innego, oczekiwania mamy duże ... niestety ... szkoda czasu i pieniędzy.

1  Dziękujemy, artemindor

Oceanarium Kołobrzeg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oceanarium Kołobrzeg? Podziel się wrażeniami!