“Słabo że świeżością”
Fredro — recenzja

Fredro
Nr 129 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)

Duże porcje wyglądające dobrze, ale jakość i świeżość produktów pozostawia wiele do życzenia. Tłusto i mało smacznie.

Dziękujemy, Lukasz A

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku bolało bo czekaliśmy za stolikiem że 25 min, ale warto było. Na jedzenie się czeka sporo ale przynajmniej jak przyniosą to jest radocha. Świeże smaczne i na szkle . Winner sznycel jest nie do zjedzenie taki wielki ale pyszny. Jednak na kolana rzuca zupa rybna a placek po węgiersku trzeba przewozić do stolika ciężarówka. Zadasz placek węgierski i nie masz już siły nawet sięgnąć po portfel. Ale płacisz i zostawiasz z przyjemnością napiwek bo obsługa bardzo miła. W 100 % polecam !!!

Dziękujemy, trippluszak
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Polecam lokal jak najbardziej pyszne jedzenie, duże porcje polecane drinki bardzo dobre przemiła obsługa kelnerka usmiechnieta i życzliwa czas oczekiwania na posiłki też przyzwoity

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Porcje duże i to chyba jedyny plus.
Brak możliwości zamiany ziemniaków na frytki. Trzeba zauważyć, że ziemniaki - mimo że młode i suto obsypane koprem - niesmaczne, bo przetrzymane w wodzie.
Kelner zupełnie nie orientuje się, czy makaron jest zapiekany w piecu.
Nagetsy - porażka, z kurczakiem nie ma nic wspólnego, jakieś przemielone coś.

Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam obiad w restauracji Fredro. Jeśli ktoś chce unikać tłumów na starówce i dobrze zjeść, to jest to bardzo fajne miejsce.

Dziękujemy, Ancciaa

Fredro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Fredro? Podziel się wrażeniami!