“Obowiązkowa!”
Pasta E Pesto — recenzja

Pasta E Pesto
Nr 5 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Restauracja godna polecenia, jedzenie pyszne, podane było także "czekadełko" i na zakończenie wizyty "rozchodniaczek" ;) Obsługa miła, ceny przystępne. Obowiązkowy przystanek na jedzonko.

Dziękujemy, ulek84

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, idealne miejsce dla miłośnikow kuchni włoskiej. W sezonie mają duży ruch, ciężko o stolik ale mimo to obsługa miła i pomocna. Polecam!

Dziękujemy, Darekfuks
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Polecam każdemu kto lubi włoską kuchnię! Pizza oraz inne dania są przepyszne, ceny przystępne, a obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, karolinar259
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce na rodzinny obiad. Ciężko z miejscem, najlepiej coś wcześniej zarezerwować. My nie mieliśmy rezerwacji, ale przemiły kelner znalazł dla nas stolik Makaron najlepszy jaki do tej pory jadłam. Zamówiłam czarny makaron z sepią kałamarnicy z czosnkiem i krewetkami. Coś niesamowitego!!! Polecam każdemu, kto lubi owoce morza. Córka i mąż również zadowoleni ze swoich makaronowych dań. Obsługa przesympatyczna i co najważniejsze przystępne ceny. Gorąco polecam!!! Coś czuję, że z każdą wizytą w Kołobrzegu będziemy odwiedzać to miejsce.

1  Dziękujemy, agnesmagnes1
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatka z melonem i krewetkami mistrz, dopełnieniem szczęścia jest wino białe stołowe. Polecam!!!!

Dziękujemy, OlaJ201

Pasta E Pesto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pasta E Pesto? Podziel się wrażeniami!