Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

wyzysk pracowników, gorzej niż na produkcji, pracownicy popędzani dobrze że nie z batem zero szacunku dla pracowników zwłaszcza pokojowe, później kelnerki i kucharki. PANI DYREKTOR FAŁSZYWA ZAKŁAMANA. NIE REZERWUJCIE POKOI DLA DOBRA PRACOWNIKÓW!

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Całkiem niezły hotel, tylko jakiś dziwny zapach panował w moim pokoju, ciężko mi nawet wyjaśnić jak to było czuć. Ogólnie nie było też czystego ręcznika u mnie, ale dało radę to szybko załatwić. Umiarkowana ocena

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kozield
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel lata świetności ma już za sobą, zwłaszcza patrząc na elewacje.
Pokój który zajmowałam 227 jest dokładnie jak na zdjęciach. Ogólnie w pokoju czysto, cieplutko, łóżko jak na 2 osoby wąskie a poduszki okropne. Łazienka trochę gorsza, 1 zapach, 2 brudna deska, 3 parawan nawannowe bardzo niepraktyczne zamontowany, a w wannie grzyb.
Za 2 doby pok dwuosobowy ze śniadaniem kosztuje około 400,-
Parking płatny dodatkowo

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Właściciel hotelu ewidentnie robi sobie jaja z gości. Zdjecia pokoi chyba znalezione w googlu. Myślisz, że będzie super świetnie, podjeżdżasz pod hotel i dostajesz na twarz rozczarowanie. Jak pisali inni goście hotelu, obiekt jest tak cofniety w czasie, że aż trudno to sobie wyobrazic. PRL przy tym to bajka. Ciekawe, że aby zapalić światlo w pokoju (lampke bo nic po za nią nie ma) musisz zapalić światlo w łazience, które potrzebuje minuty, żeby się zapalić. JEDYNY plus tego miejsca to całkiem wygodne łóżko i generalnie całkiem czysto. Obsługa to jakieś nieporozumienie, z baru udało mi się skorzystać dopiero w dzień wyjazdu, bo NIKOGO tam nie było. Pan na recepcji chrapał wesoło całą noc, Pani blond opryskliwa. Panie pokojowe walą pięściami w drzwi od 8 rano z pytaniem czy mogą posprzątac. Ktoś chyba spadł na głowę praktykując takie cos. Nie ma tu mowy o jakomkolwiek pozytywnym aspekcie przy rozmowie z pracownikami, po prostu nie ma się ochoty na nich patrzeć jak pracują za karę. Ale pozdrawiam Pana parkingowego, turbo miły starszy Pan. Szkoda tylko, że parking nie należy do hotelu:) Nie polecam, nie pozdrawiam, nie wrócę.

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, szymonk390
Zrecenzowano: 7 maja 2019

z kilku osób obsługi jednynie pewien Pan był miły i pomocny, pozostali wyglądali jakby byli tam za karę. Informator hotelowy dostaliśmy w języku niemieckim....bo podbno polskiego zabrakło.Parking płatny 25zł/dobe, brak możliwości dopisania do faktury za pokój. Pokoje niezbyt czyste i nieprzyjemny zapach. Sniadania i obiady przyzwoite choć w HB nie było żadnych napoi do obiadów. za pobyt ze zwierzęciem do 10kg dodtakowa opłata 65zł/dobe.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Brudnyhary