“Super”
Siedem Światów — recenzja

Siedem Światów
Nr 16 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Krótka wizyta w kołobrzegu i konkretny obiad w 7 światach.Pyszne jedzenie,ceny znośne i obsługa na najwyższym poziomie.Gorąco polecam :)

Dziękujemy, pawlak9999

Zamowione danie z wieprzowiny w karcie menu - karkówka z rusztu , ćwiartki, surówka.Niestety to danie zostawia wiele do zyczenia.Karkówka doslownie uduszona w tłuszczu.Powinna byc ladnie upieczona byla jasna ,niedopieczona az kapala od tluszczu. Ziemniaczki w opisie zapieczone w cwiartki byly cale przypieczone wrazenie moje jakby nie byly 1 swiezosci.Surowka bardzo oszczedna.Danie po 2 min.bylo chłodne.Uwazam ze kucharz poszedl na skroty nie przylozyl sie wogole do przygotowania tego dania.Zastanawiam sie czy rozumie metody obrobki miesa tz.pieczenie ,grilowanie , smazenie ,duszenie.Z przykroscia stwierdzam ze danie bylo nieudane.Wprowadza konsumenta w blad opis dania w karcie jest on niezgodny z opisem.Nie polecam tej restauracji.

Dziękujemy, Gosia M

Nie polecam a wręcz ODRADZAM... Tak podłego obiadu dawno nie jadłem-zamówiłem najprostsze danie :karkówke z grilla plus pieczone ziemniaki i surówka. To co dostałem wołało o pomste do mieba. Karkówka byla z patelni i do tego pływała w tłuszczu ziemniaki na wpół surowe i przesolone a do kompletu dali słodką surówke z marchewki... Już nigdy tam mie wejdę.

Dziękujemy, Rob-Turysta
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobra restauracja z wspaniałym wystrojem.Kelnerzy mili dania duże soczyste i dobrze doprawione.

Dziękujemy, Jurusz
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Super miejsce w super lokalizacji.Ceny umiarkowane.Dziczyzna swietna.Zupa z owoców morza taka sobie.Ale koniec końców byliśmy zadowoleni.

Dziękujemy, Kosu1111

Siedem Światów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Siedem Światów? Podziel się wrażeniami!