“Warto przyjść ”

Muzeum Oręża Polskiego
Nr 5 wśród 29 atrakcji (Kołobrzeg)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam jest bardzo fajnie w środku jest bardzo ciekawie i można się wiele dowiedzieć. Warto przyjść lub przyjechać

Dziękujemy, N B
Napisz recenzję
Muzeum Oręża Polskiego — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Bardzo fajne muzeum, przemiła obsługa w środku muzeum - panie bardzo chętnie opowiadały o eksponatach i osobach, których dana wystawa dotyczyła. Na zewnętrznym placu czołgi, samoloty, działa, różne pojazdy itd. Dzieciom bardzo się podobało!

Dziękujemy, Sand G
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce niesamowite. Ogromne zbiory bezcennych eksponatów, począwszy od wczesnego średniowiecza do czasów współczesnych. Bardzo ciekawe, świetnie zachowane. Koniecznie do zobaczenia. W poniedziałek akurat był wstęp wolny.

Dziękujemy, ventyl0
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Ciekawe miejsce, porządna dawka historii, podczas każdej kolejnej wizyty odkrywa się coś nowego, polecam, poniedziałki wstęp wolny.

Dziękujemy, hotel12016
Zrecenzowano 15 lipca 2017

Liczyłem na większe muzeum, jednak niestety wielkie ono nie jest. Myślę, że jednak nie było tak źle, polecam komuś kot chciałby zobaczyć kilka zabytkowych broni

Dziękujemy, Daniel D

Muzeum Oręża Polskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Muzeum Oręża Polskiego? Podziel się wrażeniami!