Zimno, ale przyjemnie

Molo piękne, delikatny problem z zaparkowaniem auta, ale przecież można pospacerować, przyjemne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
majatamara
Koszalin, Polska
Zachód słońca

Idealne miejsce aby delektować się widokiem zachodu słońca,podziwiać statki Santa Maria, Wiking czy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Doti1309

Molo nie powala swoimi rozmiarami, za to wstęp jest darmowy. Na całej długości ławeczki, można usiąść, odpocząć i zrelaksować się wsłuchując się w odgłosy morza. Na końcu molo znajduje się kawiarnia i strefa relaksu z leżakami i miejscami do siedzenia. Warto przyjść tutaj na spacer lub porobić zdjęcia.

Dziękujemy, lyviisa

Gorąco polecam - nic nie zakłóca widoków... POLECAM szczególnie podczas sztormu (ale zalecam ostrożność) odwiedziłem molo gdy było 9 w skali beauforta... Wrażenia osiągnęły ZENIT.

Dziękujemy, Rob-Turysta

Molo dosyć krótkie. Na plus że jest w dobrej kondycji technicznej, oraz że nie były pobierane opłaty za wstęp, choć to że wzlegi na awarię biletomatów. Uwaga na agresywne mewy.

Dziękujemy, martelesm
Zrecenzowano: 9 września 2019

w Kołobrzegu. Dochodząc do końca mola podczas większych wiatrów trzeba uważać, żeby nas fale nie zmoczyły.

Dziękujemy, Gosia C
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Duże molo, duża ilość ławek dla chcących podziwiać Bałtyk oraz zainhalować jod, Kawiarnia samoobsługowa z dobrą kawą.

Dziękujemy, Hopkirk_Mazury