Kołobrzeg
Dla prawie każdego

5 gwiazdek m. in. dlatego, że prawie każdy może się wspiąć na jej taras widokowy, a tym samym jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
grzegorz_1311
Piekary Śląskie, Polska
Kolejna latarnia do kolekcji

To była nasza szósta latarnia w tym roku, jako jedyna z dużym tarasem u góry i na dodatek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
DariaA212
Siemanowice Śląskie, Polska

Nie będę się rozpisywał - to miejsce trzeba odwiedzić - uwaga na okolicznych "pamiątkarzy"
Muzeum minerałów to niesamowite miejsce - nie wolno się śpieszyć oglądajcie KAŻDĄ gablotę eksponat po eksponacie... a latarnia - jak masz zdrowe kopytka to właź :) widoki są super.

Dziękujemy, Rob-Turysta

Po prostu trzeba odwiedzić latarnię podczas pobytu w Kołobrzegu - jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc, ciekawe wnętrze i piękna panorama z góry. Frajda za nieduże pieniądze, choć oczywiście nie dla osób z lękiem wysokości, czy źle czujących się w wąskich miejscach.

Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano: 9 września 2019

całość po prostu mi się podobała. Pomnik pod spodem, "ozdoby" na zewnątrz latarni.
Widok, zależy od pogody, ja byłam akurat w pochmurny deszczowy dzień, więc trudno mi się wypowiedzieć na temat panoramy:) Uważam, że będąc w Kołobrzegu trzeba zobaczyć latarnię, nawet jeżeli miałoby to być tylko z zewnątrz.

Dziękujemy, Gosia C
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Great place to see. The view from the lighthouse is nice, especially during the sunset. You have to buy tickets, they don't accept cards, only cash. No need to be there too much time. Just few minutes are enough.

Super miejsce do odwiedzenia. Widok z latarni jest piękny, zwłaszcza podczas zachodu słońca. Aby wyjść na latarnie konieczne jest kupienie biletów, nie można płacić kartą a jedynie gotówka. Nie ma co tam robić za długo, wystarczy parę minut.

Dziękujemy, PaulTraveller72
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Duży ring widokowy, z którego roztacza się wspaniała panorama. Przy pięknej pogodzie dobry wgląd w port, plażę i Bałtyk. Warto!

Dziękujemy, Hopkirk_Mazury