“Polecam”

Pizzeria Roberto Kolobrzeg
Nr 90 wśród 152 Restauracje (Kołobrzeg)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 7 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie i czysto
Dobrze didanr przyprawy.

Ladnie podane polecam z calego serca
Wszystki ktorzy lubia taka kuchnie

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Wanda N
Zrecenzowano 27 listopada 2012

Muszę przyznać, iż jako zawodowy gastronom będąc gościem bardzo krytycznie oceniam lokale gastronomiczne.. Pizzeria Roberto wpisała się w mojej pamięci jako fantastyczny lokal serwujący potrawy kuchni włoskiej. Jestem pełen uznania i oby tak dalej.
Szczerze polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie dobry smak.

Termin wizyty: październik 2012
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, Hubert D
Zrecenzowano 23 czerwca 2012

Spędzjąc długi weekend czerwcowy w Kołobrzegu nie omiaszkałem sobie spacerów i zwiedzania Kołobrzeskich gastronomii. Roberto na długo utkwi mi w pamięci zewzględu na wyjątkowy smak serwowanych potraw a przedewszystkim wyjątkowej pizzy(ciasto, baza), i świetnych makaronów. Czym odróżnia się od innych pizzeri-choćby tym że to jedyna pizzeria w Kołobrzegu gdzie jako składnik podano mi szynke( i tu wielki plus, tak trzymać) a nie mielonke a'la szynka. Poprostu wiem gdzie już następnym razem będę jadał posiłki, choćby ze względu na smak i miłą, sympatyczną obsługę. Możecie walić w ciemno do ROBERTO.

Termin wizyty: czerwiec 2012
    • Atmosfera
2  Dziękujemy, ochoczy

Pizzeria Roberto Kolobrzeg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Roberto Kolobrzeg? Podziel się wrażeniami!