Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłem jedną noc w willi Meduza. Nie mogę zgodzić się z opiniami moich poprzedników ponieważ:
Czystość na duży plus
Śniadania obfite i bardzo smaczne
Lokalizacja fantastyczna, praktycznie przy samej plaży
Oczywiście mógłby być większy telewizor i większa łazienka ale jeśli to komuś przeszkadza to trudno .
Zależy jaki pokój się trafi.
W końcu to 3 gwiazdki a nie 5.
Dla mnie jest OK

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 154krzysztof_
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Oprócz ładnych, czystych i przestronnych pokoi oraz eleganckiego wystroju wnętrz niewiele więcej. Obsługa niezbyt pomocna, bez uśmiechu, jakby pracowała za karę. Śniadanie na 4, mało miejsca, mała różnorodność dań. Na plus lokalizacja, 5 minut spacerem do morza.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano: 3 października 2018

Plusy: bardzo dobre śniadania (b. miła Pani podająca śniadanie), wystrój pokojów ładny, duża łazienka, lokalizacja blisko portu w centrum Kołobrzegu.

Minusy: jedno okno zamurowane, brak parkingu przy hotelu, brak odpowiedniej liczby kompletów pościeli, remont za oknem.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jaroslawn986
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Bardzo dobra lokalizacja, rewelacyjne śniadania, miłe Panie w recepcji, pokój bardzo gustowny w ciekawym stylu. Miejsca parkingowe dostępne bezpośrednio przy hotelu. Spędziliśmy bardzo udany weekend w Kołobrzegu. Polecam. Jedyny mankament płatność tylko gotówką.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, odwald
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Pobyt w okresie świąt Wielkanocnych. Na miejscu okazało się, że cena jest dużo wyższa niż ustalaliśmy podczas rezerwacji telefonicznej. Na stronie hotelu jest informacja o miejscach parkingowych na terenie obiektu - na miejscu okazało się, że nie można parkować na terenie ( poza managerką hotelu ). Usłyszeliśmy od pani manager, że "jeśli nas nie stać na parking płatny to nie powinniśmy jeździć na wakacje" - to nie żart. Pełen profesjonalizm ! Pokój nie był sprzątany, nie wymieniany papier, kosz na śmieci, ręczniki, pościele i woda przez cały pobyt !!! Obiekt jest w trakcie rozbudowy,w niektórych pokojach zamurowane są okna.Zdecydowanie odradzamy pobyt. Z pewnością tam już nie wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel przy głównej, ruchliwej drodze. Blisko znajdują się tory kolejowe. Pokoje i łazienka bez wentylacji.
Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, megitka