Kołobrzeg
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Zarezerwowałam pobyt pod koniec kwietnia.Wpłaciłam zaliczkę 500 zł po przyjechanie na miejsce pani w recepcji zażądała wpłaty całej kwoty inaczej nie nie otrzymam klucza do zarezerwowanego pokoju.Tłumacząc ,że to państwo macie moje pieniądze a ja jeszcze nie widziałam pokoju i nie wiem czy spełni moje oczekiwania,Pani pracująca w recepcji powiedziała ,że Pan Prezes wydał zarządzenie,że muszą kasować na początku przyjazdu.
Ta zaliczka wystarczyła na 2 noclegi i tyle tam nocowałam.Zarezerwowałam dalszy pobyt w Olimp 3,w tej samej kwocie o zupełnie lepszym standardzie o niebo lepszym wyżywieniu.Tam nikt nie żąda na początku pieniędzy,można zapłacić pod koniec pobytu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, teresasC9181ZA
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017

Bardzo dobre warunki do odpoczynku dzięki życzliwości wszystkich pracowników, doskonałej lokalizacji, pokojowi spełniającemu moje oczekiwania,doskonałej kuchni, kameralnej kawiarence. Podczas dwutygodniowego pobytu (18.11.-02.12.2017r.) doświadczyłam tej życzliwości i ciepła. Korzystałam z oferowanych przez "Kielczankę" zabiegów i z całą odpowiedzialnością mogę je polecić tym, którzy podejmą decyzję o pobycie w typ przyjaznym człowiekowi miejscu. Polecam. Renata Malec z p.704.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, nata472017
Zrecenzowano: 18 listopada 2017

Przebywaliśmy /2 osoby/ 8 dni "na pakiecie jesiennym" na początku listopada 2017'Pakiet oprócz pełnego wyżywienia obejmował także 2 zabiegi / i to wystarczyło/.
Najpierw PLUSY. Super położenie-molo 3 min,latarnia 10 min-przy głównym deptaku.
B.dobre jedzenie-szczególnie obiadokolacje-śniadanie obfite,ale trochę monotonne..
Dobra baza zabiegowa-szczególnie dwie miłe panie z obsługi /premia !!/.
W pokoju dużo szuflad,półek.Codzienna wizyta sprzątaczek.Ogólnie pozytywna ocena całego personelu.
A teraz kilka uwag "IN MINUS'
Brak BASENU !!! Już wszystkie "noclegownie" aby zwiększyc atrakcyjność dobudowują gdzie tylko mogą chociaż małe pływalnie /patrz sąsiad/,.A jest miejsce na taki obiekt-nie wykorzystany b,duzy taras z prawej strony głównego wejścia.Warto przemyśleć!!! B.małe pokoje /dwójki standard/ i łazienki.Pokój ma 12m2 / a nie jak podają 17m2 .Piękne są za to dwójki de lux.Wysoka cena za parking /25 zl/.Rozumiem,ze to jest jakis koszt ale 10 zl to max.Wczesna godz. wymeldowania/10,oo/ -przyzwoicie by było 11,oo
Reasumując-POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko dwójkii de lux
Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Henryk J
Zrecenzowano: 24 września 2017

Bardzo dobry hotel w rewelacyjnym miejscu - blisko do morza i na molo. Śniadania bardzo smaczne - urozmaicone. Pokój rewelacyjny na 7 piętrze, przestronny. Panie w hotelu bardzo miłe pomocne. Ładny widok. Warto tu zajrzeć.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Mariola S
Zrecenzowano: 14 września 2017

Hotel bardzo dobrze położony, co zdecydowało o wyborze.Pokój- jedynka na 7 piętrze, z ładnym widokiem.Raczej mały, łazienka wręcz miniaturowa i prosząca o odnowienie...W pokoju czajnik i 2 szklanki. Czysto , ale podczas mojego pobytu nikt nie sprzątał, ani nie uzupełnił wody (jedna butelka na pobyt? ). Winda - wyglądem z lat 70-tych, ale szybka, choć nie budziła zaufania:). Rewelacyjne wręcz śniadanie! Wybór i różnorodność mogłaby być wzorem dla wielogwiazdkowych hoteli.Bardzo miła kawiarnia i patio.Dla dzieci kącik zabaw. Ogólnie poleciłabym, i jeszcze plus za miłą obsługę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z siódmego piętra widać morze, ponad koronami drzew:)
Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę