Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel fajnie położony z dala od zgiełku ale blisko promenady i morza . Pokoje dość duże czyste . Wyżywienie jak na 3* to super . Trochę małe Spa ale wystarczająco / nie wiem jak w okresie jesień zima .Duzo Niemców - starszych.

Wskazówka dotycząca pokoi: Od ulicy trochę głośno Nie polecam pokoi od strony kuchni .przy otwartym ognie czyć wyziewy
Dziękujemy, rykam2016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jantarspa2016, Front Office Manager, Jantar Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dzień dobry. Dziękujemy za ocenę pobytu oraz komentarz. Bardzo się cieszymy, że pobyt spełnił Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie:) Beata Pietrzykowska, kierownik recepcji.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

W hotelu spędziłam 8 dni. Piękna odnowiona kamienica w której mieści się hotel położona jest w cichej uliczce w dzielnicy uzdrowiskowej, bardzo blisko deptaka i plaży. Do mola też jest bliziutko. Bardzo czysty pokój, jedyny minus to taki że nie miał balkonu. W pokoju wygodne łóżka, tv, lodówka, codziennie donoszona woda mineralna. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, wszyscy są bardzo mili. W hotelu znajduje się basen i centrum SPA. Basen jest nie za duży ale bardzo przyjemny, wyposażony w bicze wodne i jacuzzi. W pokoju dostępne są szlafroki. Między piętrami kursuje winda. W hotelu znajduje się przyjemna kawiarenka z dobrymi cenami. Aperol w innych miejscach 30 zł. a tutaj 15. Jedzenie, zarówno śniadania jak i obiadokolacje bardzo smaczne. Produkty wysokiej jakości, tak dobre że nie było miejsca żeby coś jeszcze spróbować na mieście. Wielka pochwała dla kucharzy. Brakowało tylko normalnych gotowanych ziemniaczków. Bardzo polecam ten hotel.

Dziękujemy, Renata K

Witam serdecznie. Ogromnie dziękujemy za obszerny komentarz i super ocenę:) Dokładamy wszelkich starań, aby pobyty w naszym hotelu były przyjemne i niezapomniane. Państwa spostrzeżenia pozwalają nam zwrócić uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych stałych i przyszłych gości. Gotowane ziemniaczki są podawane zawsze do obiadu - być może przy kolejnym pobycie wybierzecie opcję z obiadem:) Mamy nadzieję, że udało się Państwu wypocząć i zrelaksować. Pozdrawiam i wierzę, że odwiedzicie nas Państwo ponownie. Beata Pietrzykowska, kierownik recepcji.

Zrecenzowano: 20 maja 2019

Hotel położony blisko centrum i plaży.Pokoje czyste i przytulne.Zostaliśmy miło powitani przez panią z recepcji.Korzystaliśmy tylko ze śniadań - bardzo urozmaicone ,każdy znajdzie coś dla siebie.Strefa spa niewielka ale wybór zabiegów bardzo duży,pani kosmetyczka nawet dla mojej wymagającej cery znalazła odpowiedni.Planujemy jeszcze tu wrócić!

Dziękujemy, miejsca
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jantarspa2016, Dyrektor generalny, Jantar Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Dzień dobry.
Bardzo nam miło, że pobyt u nas został zaliczony do udanych. Dziękujemy za wszystkie pochwały skierowane pod naszym adresem. Już dziś serdecznie zapraszam do kolejnych odwiedzin. Pozdrawiam Agnieszka Bartanowicz - dyrektor hotelu

Zrecenzowano: 12 maja 2019

Bardzo dobre polozenie hotelu. Mile Panie w recepcji,czysto,bardzo dobre posilki.Nieograniczona mozliwosc korzystania z basenu .Spa hotelowe doskonale.Pobyt z dziecmi jesli nie ma dobrej pogoty ogranicza sie do spacerow ,poniewaz hotel nastawiony jest na osoby dorosle.Mimo to polecam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Daydream67342248280
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jantarspa2016, Front Office Manager, Jantar Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 15 maja 2019

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię i polecenie:) Bardzo się cieszę, że udało się Państwu wypocząć i zrelaksować. W kwestii rozrywek dla dzieci, recepcjonistki są zorientowane i chętnie pomagają w organizacji czasu wolnego. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kolejnych odwiedzin. Brata Pietrzykowska, kierownik recepcji.

Zrecenzowano: 7 maja 2019

spedzilem z zona majowke w hotelu jantar. pani z recepcji ktora nas meldowala bardzo sympatyczna, pokoj choc bez balkonu sloneczny czysty i przestronny, sauny jakuzzy byly do naszej dyspozycji bo malo osob z nich korzystalo . w basenie moglaby byc troszke cieplejsza woda..jedzenie bardzo dobre niczym nie rozni sie od hotelu cztero gwiazdkowego. duzo miejsca przy spozywaniu posilkow ,blisko do morza. hotel godny polecenia

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Sightseer36457895862
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jantarspa2016, Front Office Manager, Jantar Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 10 maja 2019

Witam serdecznie. Pięknie dziękujemy za świetną opinię i polecenie:) Cieszy nas, że nasz hotel spełnił Państwa oczekiwania, a pobyt był udany. Mam nadzieję, że Państwo o nas nie zapomnicie i spotkamy się ponownie - Gorąco zapraszam:) Beata Pietrzykowska, kierownik recepcji.