Kołobrzeg
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Do Willi Fortuna jezdzimy każdego roku, już od lat - zaczęła moja mama, wtedy Willa była jeszcze Szpitalem Uzdrowiskowym Kolejarz. Potem "zaraziła" nas i wielu znajomych. Obserwowaliśmy kolejne przekształcenia i modernizacje. Teraz, to nowoczesne sanatorium, które potrafiło zachować kameralność, pomimo liczby gości. Nie lubimy "molochów" ani "taśmy zabiegowej", dlatego co roku wybieramy właśnie Fortunę! Panuje tu miła, wręcz domowa atmosfera...
Zawsze korzystamy z zabiegów (a jest z czego wybierać!), dzięki nim wracamy jak nowonarodzeni. Większość pokoi jest już po remoncie - nowocześnie zaaranżowane, czyste, że aż miło w nich mieszkać. Przede wszystkim są przyjazne alergikom (sama nim jestem) ! Dwie windy, które ułatwiają życie i smaczne posiłki. A do tego lekarz i pielęgniarka na miejscu. Nic, tylko wypoczywać i wracać do zdrowia!
Cały personel Willi - bez wyjątku wszyscy - grzeczni, uprzejmi i nastawieni na potrzeby kuracjusza...
Lokalizacja też wyśmienita - do plaży przysłowiowy "rzut beretem" a na tym właśnie nam zależy... Sklepiki, restauracje i inne atrakcje również w zasięgu ręki.
Z czystym sumieniem polecamy Willę Fortuna każdemu, kto ceni sobie jakość zabiegów, czystość, kameralność, lokalizację i przyjazną atmosferę...

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Teresa K
Zrecenzowano: 22 maja 2019

Byłem z żoną w Willi Fortuna już 5-krotnie i wybieramy się po raz 6-ty a jeśli zdrowie pozwoli to i w następne lata.Przebywaliśmy już w wielu sanatoriach i to nie tylko w Kołobrzegu ale i na południu kraju. Willa fortuna ma znakomite położenie. Oferuje szeroką gamę zabiegów i SPA. Na pochwałę zasługuje znakomita organizacja, życzliwość i otwartość na potrzeby pacjentów. Szczególnie dotyczy to sekcji zabiegów terapeutycznych.O pozostałym personelu można mówić tylko pozytywnie. Nie byłem światkiem i nie słyszałem krytycznych wypowiedzi. Z pełnym przekonaniem polecam, bo moi znajomi już skorzystali.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach od południa są balkony i słońce
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, poznglu
Zrecenzowano: 21 maja 2019

Pobyt w szpitalu uzdrowiskowym Willa Fortuna to przede wszystkim wspaniałe zabiegi rehabilitacyjne i dobry odpoczynek. Świetna lokalizacja - bardzo blisko do morza.
Do tego ośrodka przyjeżdżamy już 10 lat, zdarza się że jesteśmy dwa razy w roku i zawsze jest miła atmosfera, czyste pokoje i smaczne posiłki. Jeździmy ze starszą osobą (88 lat) i wszyscy korzystamy z zabiegów, seniorka również, ponieważ rehabilitanci potrafią zrozumieć potrzeby osób starszych. Recepcja i menager uzdrowiska reagują natychmiast na nasze dodatkowe potrzeby, np. wózek inwalidzki dla naszej seniorki, żeby mogła korzystać nie tylko z tarasu ale też ze spacerów.
W naszym przypadku ważne jest również to, że lekarz i pielęgniarki są dostępne w każdej chwili, co zapewnia spokój nie tylko nam ale również naszej seniorce.
W tym roku znowu wracamy do naszej kochanej Fortuny i polecamy wszystkim, którzy potrzebują spokoju, leczenia oraz miłej atmosfery.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są ładne, ale polecam te z balkonem.
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, RFiPF
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Nie mam za co pochwalić obiektu,ktoś tu pisał o standardach-tak,wszystko się zgadza! Jedzenie też marne ,wręcz ubogie,personel,rehabilitanci,też średnio. A najlepsze było zebranie na początku turnusu- ooo,wtedy się dowiedzieliśmy czego to nam nie wolno i jakie są zakazy,gorzej jak w szkole. Fortunę omijać szerokim łukiem! na plus-część pokoi po remoncie,są windy

Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, jerzyki
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja mama jest jeszcze 2 dni w Willi Fortuna. Spedzila tam duza czesc grudnia, swieta I sylwestra. To 89 l'ernia kuracjuszka, ktora od lat jezdzi do swojej Fortuny. Rozmawialam z nia ostatnio dzis wieczorem. Chwalila wszystko. Personel recepcji, pania Iwone, pania Basie pielegniarke, lekarza i wiele innych osob. Jedzenie uznala za dobrze I obfite.

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę