Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Rodzinna atmosfera, bardzo miła i pomocna obsługa. Ośrodek stara się wypełnić czas gościom. Atrakcje to nie tylko zabiegi, ale i wieczorki z muzyką. Na uwagę zasługuje w szczególności jeden z pracowników obsługi, który umilał nam czas swoim recitalem i śpiewem - pan Wasilij. Wasilij prowadził najlepszy wieczorek taneczny podczas naszego całego pobytu.

Dziękujemy, krzysztofk917
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2018

Witam byłam w tamtym roku w listopadzie super ośrodek bardzo dobre jedzenie miły personel czysto w pokojach zabieg dobre wspaniała atmosfera dziękuję za wspaniały wypoczynek polecam wszystkim napewno przyjadę kolejny raz

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje słoneczne i przestronne od południa
Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, EwaS3371
Zrecenzowano: 26 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam pobyt w CRW Amber szczególnie dla osób starszych. My wysłaliśmy babcie, dziadka i naszą 3 letnią córeczkę na dwa tygodnie. Wrócili zachwyceni. Osobiście byłem tam przez dwa dni i mogę potwierdzić. Największe plusy to domowe jedzenie i przemiła, uśmiechnięta obsługa. Standard pokoi to jak w standardowym hotelu. Nie ma się do czego przyczepić. Czysto, schludnie, przyjemnie.

Ogólnie trzeba pamiętać, że to ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy także większość osób jest tam na turnusach rehabilitacyjnych.

Termin pobytu: maj 2017
2  Dziękujemy, Palik83
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Domowa kuchnia dzięki której tu i ówdzie przybywa...no ale nie można się oprzeć:)
Personel pomocny i przyjazny. Rodzinna atmosfera, moc wrażeń pomimo zimowej aury.
Darmowy bilard, tenis stołowy, kijki do nordic walking i sala fitness, gdzie można spalić obfitą kolację. Czułam się tu jak w domu...a nawet lepiej bo wszytko masz podane na tacy i to za naprawdę małe pieniądze. Oby tak dalej... bo chcę tu wrócić:)

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, ginger302017
Zrecenzowano: 29 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Jak dla nas, hotel super! Miła i pomocna obsługa, pyszne i różnorodne jedzenie (pozdrawiamy szefa kuchni:)), czyste pokoje i bardzo blisko do morza. Dziękujemy za te 2 tygodnie i na pewno jeszcze tu wrócimy!

Termin pobytu: styczeń 2017
4  Dziękujemy, Marzena_zieba_