Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Fajny obiekt w średniej klasie i w dobrej cenie. Miła obsługa pokoje adekwatne do ceny , jedzenie na 4+. Klimatyczny basen, dobre sauny.Lokalizacja w samym środku deptaka. Blisko dworca PKP i mieszkalnej części Kołobrzegu.
Słabe wi-fi

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, santiraflito
Zrecenzowano: 6 czerwca 2018

Ostatni raz byłam w tym hotelu 3-4 lata temu i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem zmian jakie tu zastałam.
Pojawił się basen, unowocześniono kompleks spa, dodatkowe nowe skrzydło z pokojami i chyba najlepszy punkt hotelu kawiarnia Pod Papugami, która znajduje się na dachu.
Dodatkowo dowiedziałam się, iż niebawem także hotel będzie mógł się pochwalić odnowioną restauracją.
Muszę przyznać, że zwiększyło to mój komfort pobytu w tym hotelu

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AgneszkaG
Zrecenzowano: 26 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetnie położony obiekt, blisko morza i centrum. Bardzo ładne i duże odnowione pokoje. Miła obsługa, a ceny znośne. Jedyny minus za słabe śniadania. Basen nowoczesny z wieloma bajerami. Polecam serdecznie

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Janusz88
Zrecenzowano: 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie Ok basen
Super spa i masaż bardzo dobry. Pokoje odnowione blisko plazy obsługa bardzo miła polecam w okresie zimowym . Kawiarnia pod „papugami” na 3 pietrze bardzo mi sie podobała Pani (niestety bie pamietam imienia ) prze sympatyczna i tylko takimi ludźmi sie otaczać ( ciemne włosy moim zdbaim koło 45lat)

Termin pobytu: luty 2018
2  Dziękujemy, domsia12
Zrecenzowano: 4 lutego 2018

Warto tu przyjechać poza letnim sezonem, kiedy już trochę mniej tłoczno na plaży.. ale lokalizacja Poznanianki jest przednia! Bliziutko na plażę - czystą szeroką, piaszczystą. Wszędzie blisko, a przy tym warunki sanatoryjne, sterylna czystość, przemiła obsługa. Dobre jedzenie. Zabiegi - bez wychodzenia z ośrodka, właściwie - nie ma się do czego przyczepić! Przy tym ceny nie powalają, a można się czasem wstrzelić w superpromocje cenowe.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, krystyna486