Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce super, pokój 2 osobowy bardzo przytulny i elegancko wysprzątany, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie fantastyczne. Do plaży blisko. Żal wyjeżdżać, ale napewno będę chciała tu wrócić.
Gorąco polecam

Dziękujemy, maryniakaczmarczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sanatoriumsan, Specjalista d/s sprzedaży, Sanatorium SanOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawienie opinii po pobycie w sanatorium San w Kołobrzegu.
Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z Pani uznaniem. Jest nam miło ponownie zaprosić Państwa do kolejnych odwiedzin w wolnym czasie.

Serdecznie zapraszamy,

Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019

Pokój był na 6 piętrze a miał być na 8 piętrze z widokiem na morze. Pierwsze wrażenie to najważniesze wrażenie , a to dotyczy recepcji ,gdzie trzykrotnie otrzymywałem zapewnienie ,że pokój będę miał na 8 piętrze. Po przyjeździe zakomunikowano mi ,że pokoje na 8 piętrze to rezerwuje się z rocznym wyprzedzeniem. To był mój warunek rezerwacji - postawiono mnie przed faktem dokonanym. Nigdy więcej moja noga tam nie stanie. Plusy ośrodka sanatoryjno - hotelowego :bardzo dobre położenie ( blisko morze ,promenada i centrum) ,San lepiej wygląda wewnątrz niż na zewnątrz, czystość wzorowa. minusy : jedzenie mdłe ,internet słaby i swoiste kuriozum to obowiązek posiadania czepka do pływania w basenie. Ostatni raz kazano mi mieć czepek do basenu przeszło 20 lat temu na basenie krytym w Ośrodku przygotowań olimpijskich w Spale. Po co ten czepek nikt nie potrafił mi tego wytłumaczyć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Miałem mieć pokój na 8 piętrze z widokiem na morze a dostałem pokój na 6 piętrze z widokiem na dźwigi budowlane i hotel Diva ..
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, molunat2011
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sanatoriumsan, Specjalista d/s sprzedaży, Sanatorium SanOdpowiedź udzielona 4 lipca 2019

Drodzy Goście,
dziękujemy za pozostawienie opinii, po pobycie w naszym sanatorium.
Często są to pozytywne opinie, ale jesteśmy też gotowi na konstruktywną krytykę ze strony gości. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Niemniej jednak, żałujemy, że pobyt w hotelu nie spełnił Państwa oczekiwań.
Jeśli chodzi o możliwość korzystania z basenu to czepki są wymogiem wynikającym z regulaminu korzystania z basenu, stąd dbałość o zapewnienie jak najlepszych warunków higieniczno-sanitarnych.

Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłam że znajomymi sylwester. Nie poraz pierwszy. Gwarancja dobrej kuchni profesjonalnej obsługi. Kawiarnia z muzyką i ludzie którzy tworza klimat. POLECAM niezdecydowanych na wyjazd do kołobrzegu Senatorem San.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, krystynaanita77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sanatoriumsan, Specjalista ds sprzedaży, Sanatorium SanOdpowiedź udzielona 15 marca 2019

Dzień dobry,

dziękujemy za napisanie opinii. Zapraszamy ponownie do skorzystania z ofert w naszym obiekcie, Może tym razem wiosną?

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 16 stycznia 2019

Super miejsce w Kołobrzegu jedzenie wyśmienite baza zabiegowa wysoki poziom ,polecam na wczasy i turnusy rehabilitacyjne ,położenie blisko wszędzie plaża ogromna ,blisko park zdrojowy i promenada ,latarnia morska wspaniałe wieczorki taneczne

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, obrazek2015
Zrecenzowano: 3 listopada 2018

Polecam ten znakomity Ośrodek Sanatoryjny ! Znakomite warunki hotelowe , świetna baza zabiegowa i rehabilitacyjna . Wspaniała kadra bardzo dbająca o komfort pobytu swoich gości . Wspaniałe wyżywienie . Byłem już 3 razy w Sanatorium "San" i już czekam na kolejny pobyt w 2019 r. Ceny bardzo przystępne dla każdego a komfort pobytu rewelacyjny .
Marek i Grażyna Zaremba ze Stalowej Woli

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Marek Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Azierska A, Specjalista d/s sprzedaży, Sanatorium SanOdpowiedź udzielona 21 listopada 2018

Dzień dobry,

Dziękuję za poświęcony czas na opisanie Państwa wrażeń z pobytu. Zawsze z należytą uwagą analizujemy opinie naszych Gości, aby móc doskonalić nasze usługi.  Cieszę się, że zdecydują się Państwo na kolejną wizytę w naszym sanatorium w przyszłości.

Z pozdrowieniami z Kołobrzegu,