“Tylko na drineczka na tarasie”
Restauracja Pergola — recenzja

Restauracja Pergola
Nr 27 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczorkiem pojawiliśmy się aby wypić i chwilkę posiedzieć. Okazało się ze wspaniałe kolorowe drinki na zdjęciu przed wejściem nie są dostępne na gorze w barze i trzeba samodzielnie zamówić na dole, zapłacić i pójść z drinkiem na taras... pierwszy raz coś takiego mnie spotkało o niemiłej obsłudze nie wspominając... na pewno nie pójdziemy już tam tylko dla widoku

Dziękujemy, jolav2019

Zrecenzowano 4 września 2019

Pergolę odwiedzamy podczas pobytów w Kołobrzegu od kilkunastu lat. Zmiany na gorsze zaczęliśmy obserwować po rozbudowaniu lokalu o taras widokowy (droższe dania i mniejsze porcje). Jednak niezmiennie co roku wracamy tam na zupę rybną :-) Polecam też z przystawek na ciepło wyborną pierś z kaczki :-)

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super danie, suchy dorsz, polany sosem z kurek na bazie oleju, chyba tylko oleju, ziemniaki stare. Zdjęcie mówi samo za siebie. A kelner widząc, że praktycznie nic nie zostało zjedzone nawet nie zapytał czy smakowało. Po wydaniu około 60 zł na danie którego nie dało się zjeść wylądowałem na Orlenie i zjadłem na obiad how doga.

Dziękujemy, 787arturp
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jak w tytule: piękny widok z okna, słabiutkie i drogie jedzenie. W zasadzie nie ma tu czego dodawać. Miejsce ma olbrzymi potencjał, ale IMO jest on marnotrawiony. Na pewno już tu nie wrócę.

Dziękujemy, xsylwester
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne super widok i to by było na tyle. Jedzenia nie polecam za ta cena jest wiele miejsc w Kołobrzegu gdzie można smacznie zjeść za te pieniądze.

Dziękujemy, grzegorzs773

Restauracja Pergola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pergola? Podziel się wrażeniami!