“Kiedyś było lepiej, ale nadal warto ;-)”
Restauracja Pergola — recenzja

Restauracja Pergola
Nr 27 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Pergolę odwiedzamy podczas pobytów w Kołobrzegu od kilkunastu lat. Zmiany na gorsze zaczęliśmy obserwować po rozbudowaniu lokalu o taras widokowy (droższe dania i mniejsze porcje). Jednak niezmiennie co roku wracamy tam na zupę rybną :-) Polecam też z przystawek na ciepło wyborną pierś z kaczki :-)

Dziękujemy, Anna J

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super danie, suchy dorsz, polany sosem z kurek na bazie oleju, chyba tylko oleju, ziemniaki stare. Zdjęcie mówi samo za siebie. A kelner widząc, że praktycznie nic nie zostało zjedzone nawet nie zapytał czy smakowało. Po wydaniu około 60 zł na danie którego nie dało się zjeść wylądowałem na Orlenie i zjadłem na obiad how doga.

Dziękujemy, 787arturp
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jak w tytule: piękny widok z okna, słabiutkie i drogie jedzenie. W zasadzie nie ma tu czego dodawać. Miejsce ma olbrzymi potencjał, ale IMO jest on marnotrawiony. Na pewno już tu nie wrócę.

Dziękujemy, xsylwester
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne super widok i to by było na tyle. Jedzenia nie polecam za ta cena jest wiele miejsc w Kołobrzegu gdzie można smacznie zjeść za te pieniądze.

Dziękujemy, grzegorzs773
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Pojawiliśmy się z dwójką dzieci, które były bardzo głodne, więc na pierwszy rzut poszła zupa: rosół i żurek (po zaczerpnięciu informacji u obsługi ustaliliśmy, że rosół ma być bez zieleniny, a żurek bez jajka i z ziemniakami). Czekając na męża, który pojawił się po 15 minutach, zamówiłam tylko zupy dla dzieci i wstrzymałam się z drugim daniem. Pani dowiedziawszy się, że zamawiam tylko to, stała się nagle bardzo niemiła i od tego momentu traktowała nas jak gorszy sort. Rosół dostaliśmy z natką pietruszki, żurek z jajkiem bez ziemniaków, bez pieczywa. Prosiłam kelnerkę dwukrotnie o podejście do stolika, ale nie doczekałam się. Po przyjściu męża zdecydowaliśmy się na opuszczenie lokalu. Poprosiłam o rachunek i znów nie mogłam się doczekać, po 15 minutach oczekiwania zaczepiła czwarta z kolei kelnerkę i poprosiłam o rachunek. Pani stwierdziła, że mogę zapłacić gotówką przy stoliku lub wejść do środka, bo terminal na karty działa tylko tam. W środku czekałam kolejne 10 minut, bo terminal z kelnerem "wyszli" na zewnątrz, aby przyjąć płatność od innych klientów (czyli, że jednak można?). Rosół był bardzo tłusty i niesmaczny, żurek słony i w smaku średnio przypominał klasykę. Całą sytuacja zniechęciła mnie do poszukiwania dalszych doznań smakowych w tym miejscu, a szkoda, bo oferta wydawała się ciekawa. Personel (poza małymi wyjątkami) mało profesjonalny, chyba dopiero uczący się nawyków i manier. W lokalu, w którym za zupę policzono 40 zł oczekiwałabym więcej uprzejmosci.

Dziękujemy, ilonaro7

Restauracja Pergola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pergola? Podziel się wrażeniami!