Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Udany pobyt rodzinny z dzieckiem, co istotne "pozasezonowy", a więc działa, gdy inne obiekty niekoniecznie . Przede wszytkim basem był czynny od rana do wieczora. Hotel należy do nowobudowanych, więc jest w dobrym stanie. W hptelu też sala zabaw dla dzieci, więc jest szansa na przezycie nawet w niepogodę. Na miejscu w ramach "turnusu" są śniadania i obiadokolacje, co ważne takze z daniami, które lubią dzieci. (nalezniki , pierogi na słodko, parówki, keczupy, itp)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, ewa w
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AleksandraBaltic, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu, Baltic Plaza Hotel Medi SPAOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Panie Ewo,
Dziękujemy, że wybrała Pani nasz hotel na pobyt w Kołobrzegu. Cieszymy się, że pobyt ocenia Pani jako udany.
Mamy nadzieję, że wróci Pani do nas, na kolejny pobyt :)

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Ogolne wrazenie bardzo dobre.
Jechalismy nastawieni troche sceptycznie bo opinie w internecie byly raczej srednie. Bylismy w czerwcu rodzina 4-osobowa. Otrzymalismy czysty pokoj, co dzien na zyczenie swieze reczniki oraz sprzatanie. Szlafrok i reczniki basenowe nieodplatne. Na plus przestronne pokoje, urozmaicone sniadania i obiadokolacje. Mila obsluga, widac dbalosc o klienta. Bardzo pozytywnie zaskoczyla nas p. Dyrektor, ktora profesjonalnie podeszla do tematu niewielkiej „reklamacji”... tym samym otrzymalismy dobe gratis i jeszcze mila niespodzianka czekala na nas w pokoju! :)
Basen nie za duzy, ale wystarczajacy by sie schlodzic w cieply dzien, chodzilismy nawet 3 razy dziennie. 2 Yakuzzi, 3 sauny...
Do morza blisko, wokol raczej cisza i spokoj oraz sciezki pieszo rowerowe. Nam to bardzo odpowiadalo, tego szukalismy.
Na pewno jeszcze wrocimy, tylko nie w szczycie sezonu, bo wtedy ceny wysokie.
Na minus platny parking choc z uwagi na zepsuta brame, nie placilismy za niego.

Szczerze polecam!!!

Dziękujemy, Magda S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AleksandraBaltic, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu, Baltic Plaza Hotel Medi SPAOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Pani Magdaleno,
dziękujemy za opinię po pobycie. Cieszymy się, że spełniliśmy Pańskim oczekiwaniom. Jest nam miło, że wielkość apartamentów spełniła Pani oczekiwania. Cieszymy się, że zarówno śniadania jak i kolację smakowały całej rodzinie. Dziękujemy za uznanie dla naszej obsługi. Cieszymy się, że lokalizacja przy plaży przypadła Państwu do gustu.
Zapraszamy ponownie!
Zespół Baltic Plaza Hotel **** mediSPA&fit

Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zlokalizowany między Kołobrzegiem a Grzybowem z daleka od tłumów na plaży. Do plaży 10 min z dwójką dzieci . Jedzenie dobre i urozmaicone. Możliwość przechowania rowerów na miejscu lub w okolicy wypożyczenia. Pokoje przestronne i dobrze wyposażone. Hotel wymaga w najbliższej przyszłości odświeżenia ale z uwagi na fakt rozbudowy o nowe skrzydło nastąpi to w późniejszym okresie. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Markus D

Szanowny Panie,
Dziękujemy, że wybrał Pan nasz hotel na pobyt w Kołobrzegu. Cieszymy się, że pobyt ocenia Pan jako udany.
Cieszymy się, że lokalizacja przy plaży przypadła Panu do gustu. Jest nam miło, że smaki naszych posiłków spełniły Państwa oczekiwania. Cieszymy się, że wielkość apartamentów spełniła Państwa oczekiwania.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Hotel nie spełnia kryteriów 4*.Pokój duży i to jest jedyny plus. Niedomykajace się drzwi do łazienki, w której brak jakichkolwiek kosmetyków. Meble w łazience z obdartą okleiną. Brudna kabina. Wykładzina w plamach. Ogolnie szaro buro. Duży taras z usyfioną pleksi. Brak mebli na tarasie. Nawet stolika lub jednego krzesła, nic. Przed hotelem nieskoszona trawa, a na tarasie przed barem syf, pety i wszystko co uzbieralo się przez parę miesięcy. Jeśli chodzi o basen to brudny, mały i na żywo nie wygląda jak na zdjęciach reklamowych. Jedzenie słabe, brak jakichkolwiek deserów. O przepraszam.. budyn i kisiel, jabłka i banany. To są właśnie standardy hotelu 4*.szkoda czasu i pieniędzy. Wokół jest tyle fajnych hoteli.parking 25zl płatny przy hotelu. Do plaży 5min,do molo dobre 30-40min piechotą, jakieś 4-5km.

Dziękujemy, Es Z

Szanowni Państwo, dziękujemy za czas poświęcony na wyrażenie opinii. Zgodnie z zapisami Ustawy o ochronie przyrody, w stosunku do dziko żyjących zwierząt obowiązuje zakaz niszczenia jaskółczych gniazd. W szczególnych przypadkach można z obiektów budowlanych usuwać gniazda ptaków, ale wyłącznie od 16 października do końca lutego, czyli poza okresem lęgowym.
W związku z powyższym, nie jesteśmy niestety obecnie w stanie utrzymać czystości na balkonach w sposób na jaki Państwo zasługujecie. Każda z Pań pokojowych ma obowiązek posprzątania balkonu każdego dnia. Jednak jest to syzyfowa praca, gdyż ptaki potrafią zanieczyścić powierzchnię w kilka minut, dochodzi także często do obsuwania się gniazd.
Bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość w tym temacie.
Na wyposażeniu każdego apartamentu do dyspozycji Gości są leżaki z których można korzystać na balkonie. Również w łazienkach posiadamy specjalne żele 3w1, co może Gości trochę mylić.
Zapewniamy, że każdego dnia taras przed hotelem jest sprzątany.
Mamy hotelowego ogrodnika, więc trawa jest koszona na bieżąco.
Jeżeli mieli Państwo zastrzeżenia co do standardu pokoju, uwagi mogli Państwo zgłosić w recepcji głównej. Jesteśmy pewni, że moglibyśmy pomóc nawet zmieniając apartament. Jest to basen rekreacyjny, nie sportowy. Informacje dotyczące wielkości basenu są dostępne na naszej stronie internetowej. Informacje dotyczące lokalizacji hotelu, są dostępne dla naszych Gości na wszelkich stronach rezerwacyjnych. Przed dokonaniem rezerwacji warto się zapoznać gdzie hotel się znajduje.
Doceniamy wszelkie sugestie, które pozwolą nam podnieść poziom naszych usług, dlatego dziękujemy za powyższą obserwację.
Z wyrazami szacunku,
Baltic Plaza Hotel****mediSPA&fit

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ten hotel. Trzydniowy wypoczynek na szerokiej plaży niestety wśród nieśmiertelnych parawanów. Nie daleko od hotelu. Bardzo dobre, urozmaicone wyżywienie. Pokoje obszerne i czyste. Jednym zdaniem Europa !!!

Dziękujemy, wojtek6
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AleksandraBaltic, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu, Baltic Plaza Hotel Medi SPAOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2019

Panie Wojtku,