Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mocno nas rozczarował. Kategoria pięciu gwiazdek absolutnie niezasłużona. Czystość nie jest najmocniejsza stroną hotelu - brudne, noszące już mocne ślady zużycia wykładziny na korytarzach, w szczególności na 6 pietrze przy kawiarni. W restauracji nikt nie usuwa rozsypanego po podłodze jedzenia. Pokoje niezbyt dokładnie sprzątane; woda mineralna ani razu w trakcie pobytu nie została uzupełniona, poszewki na poduszki przetarte i z dziurami; fotel z dostawki rozklekotany. Wybór jedzenia był, ale jedynie dla dorosłych, z daniami dla dzieci raczej kiepsko.

Dziękujemy, katarzynar336
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marine H, Concierge, Marine Hotel & Ultra Marine by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pani Katarzyno,
dziękujemy bardzo za pozostawienie opinii po pobycie w naszym hotelu.
Aby poprawić nasze usługi musimy być w stanie przyjąć krytykę naszych gości.
Niezmiernie nam przykro, że nie byli Państwo zadowoleni z pobytu w naszym hotelu.
Za wszelkie niedociągnięcia przepraszamy.
Pozdrowienia z Kołobrzegu,

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel przy plaży więc to na pewno zaleta. Z niektórych pokoi piękny widok ale z wyższych pięter i tylko części. Na śniadaniu ogromny tłok, więc przestaje to być przyjemność, gdyby nie miejsca na zewnątrz trzeba by jeść w hałasie i tłoku. Basen bardzo mały, nie da się pływać bo tłok. Pokój standard duży, materac w łóżku pokryty jakąś gumową nakładką więc komfort ograniczony. Cóż, czegoś temu miejscu brakuje żeby polecać.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje zachodnie z ładniejszym widokiem
1  Dziękujemy, Maga240

Pani Magdo,
dziękujemy za pozostawienie opinii po pobycie w naszym hotelu.
Bardzo się cieszymy, że odpowiadała Pani lokalizacja hotelu blisko plaży.
Staramy się naszych gości informować, jaka jest najlepsza godzina, jeżeli chodzi o spożywanie posiłków - przede wszystkim śniadania.
Zapraszamy ponownie do odwiedzin Kołobrzegu.
Pozdrowienia,

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel Marine jest godny polecenia zarówno w wyjazdach biznesowych jak i prywatnych, położony przy samej plaży, wraz z udogodnieniami, typu siłownia, sauna, basem plus strefa wellness.
Pokoje są czyste, przestronne, zaopatrzone w wieszaki na ubrania, klapki, szlafroki, łazienki są zaopatrzone w ręczniki, kosmetyki, suszarkę do włosów i kilka innych gadżetów które mogą się przydać.
Basen oraz siłownia spełniają oczekiwania dla osób chcących się delikatnie zmęczyć czy zrelaksować.
Śniadania są niestety niedopracowane tzw. szwedzki stół im wcześniej przyjdziesz tym lepiej dla Ciebie, jakość dostępnych potraw też nie jest zachwycająca lecz poprawna.
Biorąc pod uwagę wszystkie składowe tego hotelu uważam, że cena jest delikatnie zawyżona.
Podsumowując, polecam ten hotel zarówno w sprawach biznesowych jak i prywatnych.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Paulina w

Pani Paulino,
dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii po pobycie w naszym hotelu.
Zgadzamy się z Panią, że hotel jest zarówno dla osób biznesowych jak i prywatnych.
Bardzo nas cieszy, że hotel się spodobał i doceniła Pani wystrój pokoju jak i strefę spa.
Zapraszamy ponownie do odwiedzin naszego hotelu.
Pozdrowienia z Kołobrzegu,

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu w 2016 roku i było o % lepiej. Na pewno nie jest to Hotel na miarę pięciogwiazdkowego*****. Po kilku latach, w pokoju, widać gołym okiem zniszczenia i brak dbania o szczegóły. Pokój, który dostaliśmy wyłączyłabym z użytku i doprowadziła do oczekiwanego standardu przy ***** i cenie za jaką jest wynajmowany. W pokoju nie ma zestawu do prasowania a żelazko (które dostarczono nam do pokoju) wraz z deską do prasowania nie nadaje się nawet na działkę nie wspominając że nic nie prasowało nawet na największej mocy.
Ogólnie czystość średnia, zawilgocone ściany, wykruszone fugi oraz ślady rąk na drewnianym panelu pod sufitem gdzie pewnie obsługa po wymianie żarówki przetarła tylko szmatką bez zwrócenia uwagi na odciski palców a do tego podziurawione zasłony....
Poniżej kilka zdjęć

1  Dziękujemy, 2010karolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Concierge, Marine Hotel & Ultra Marine by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Drodzy Goście,
dziękujemy za wizytę i podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami.
Bardzo nam przykro, że Państwa oczekiwania nie zostały spełnione podczas pobytu w hotelu.
Wszelkie usterki jesteśmy w stanie usunąć na miejscu, jeśli dostaniemy informację od gości.
Zapraszamy ponownie, mamy nadzieję, że uda nam się zrehabilitować...
Pozdrowienia znad morza.
Katarzyna Kuchciak Concierge Marine Hotel*****Ultra Marine.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to 2- ga wizyta w tym hotelu .Byłem tu 2014 roku i nie było źle . Niestety dziś miejsce to nie ma nic wspólnego z hotelem o standardzie *****. Bród w pokoju, sprzątanie po łebkach, .personel kawiarni na górze bardziej pasuje do obsługi wagonie Wars a nie do 5 ***** , miny na twarzach personelu mówią po ch.... ja im dupę zawracam .
Na plus. Dalej miejsce gdzie do.morza jest 50 m, posiłki w głownej restauracji (***** SPA na *****. Parking wymaga wcześniejszej rezerwacji pokój zabaw totalna porażka ,dziecko w tym hotelu bardziej przeszkadza niż jest gościen (przypominam hotel 5*****) Ps. Hzotel, gdzie gościem jest turysta z niemiec i tyle ... brak bierzących inwestycji = brak gości za kilka lat . Ja już po raz 3 tu nie wróce .

1  Dziękujemy, rados_aww327
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Concierge, Marine Hotel & Ultra Marine by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Panie rados_aww327,
dziękuję za pozostawienie opinii po pobycie w naszym hotelu.
Niezmiernie nam przykro, że drugą wizytę w naszym hotelu Państwo zaliczają do bardziej nieudanych.
Bardzo nam przykro, że pokój nie odpowiadał pod względem czystości Państwa oczekiwaniom i personel w kawiarni nie był za bardzo uprzejmy.
Wszystkich naszych gości traktujemy tak samo. Nie ważne z którego kraju on pochodzi. :)
Pozdrowienie z Kołobrzegu,