“MarineGo”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Marine Hotel & Ultra Marine by Zdrojowa
Miejsce nr 4 wśród 49 hoteli w Kołobrzegu
Kołobrzeg
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 26
“MarineGo”
Zrecenzowano: 27 grudnia 2011

25.12.11 byłam na imprezie ze znajomymi w klubie MarineGo w hotelu Marine i nigdy więcej moja noga tam nie postanie,wejście miało być za darmo bez rezerwacji stolików,a wyszło na to,że ochrona wywaliła Nas z 3 stolików,bo podobno były zarezerwowane,więc już na wejściu zostaliśmy oszukani,w końcu wywalili Nas z 4 stiolika tłumacząc się tym samym.W końcu postanowiliśmy wyjść i przy wyjściu kolejny szok,ochroniarze brali łapówki,sprzedawali stoliki po 50-100 zł!!! A tak poza tym byli kompletnie nieprzygotowani,barmani nie dawali rady obsługiwać, na piwo czekałam 40 min!!! Żenada kompletna i to ma być 5-gwiazdkowy hotel??? Stoliki za łapówki??? Mam nadzieję,że ktoś zrobi z tym porządek!!!

Pobyt: grudniu 2011, wyjazd ze znajomymi
26 Dziękujemy, Parseta
Napisz recenzję

480 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (53)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 7
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 97
Zrecenzowano: 11 grudnia 2011

Czytając opinie odniosłam wrażenie , że pisze je konkurencja. Przy wyborze hotelu sugerowaliśmy się opiniami innych i nas nie zawiodły. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni.Przyciągnął nas nowoczesny design, estetyka i czystość. Piękny pokój z widokiem na morze, wygodne łóżko oraz duża szafa, zezwalająca na utrzymanie porządku w pokoju. Łazienka przestronna i czysta. Obsługa hotelu miła, uśmiechnięta i bardzo uczynna. Kuchnia wyśmienita,duży wybór posiłków zadowolił nasze wyrafinowane podniebienia. Basen i piękne sauny bez ograniczeń. Chętnie polecę rodzinie i znajomym.

• Pobyt: grudniu 2011, wyjazd we dwoje
8 Dziękujemy, EwaM_1963
Sopot
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 16
Zrecenzowano: 6 listopada 2011

Hotel naprawdę bardzo ładny i ładnie położony. Duże, pieknie urządzone pokoje. Często odwiedzamy na wczasach 5 gwiazdkowe hotele i ten hotel naprawdę wyróznia się jeśli chodzi o wystrój wnętrz. W standardowym pokoju oprócz naszego łóżka zmieściła się dostawka dla synka i łóżeczko turystyczne dla córeczki i nadal zostało trochę miejsca. W hotelu duża sala zabaw ale brak jakichkolwiek zajęć dla dzieci. To tyle pozytywów.
Restauracja a la carte to raczej pomyłka, nie jem jakoś specjalnie dużo, zupełnie normalnie, ale w tej restauracji, żeby normalnie się najeść i nie chodzić głodnym trzeba zamówić przystawkę, zupę, drugie danie i jakiś deser. Wtedy panie na diecie poczują się najedzone. Zestaw taki kosztuje dla jednej osoby ok. 150 zł. Więc uważam, że nawet jak na 5 gwiazdek to absurdalne ceny.
Śniadania i obiadokoloacje to zwykły hotelowy standard, totalne minimum. raczej 3-4 gwiazdki. Smażą o 8 rano tonę jajecznicy, którą wrzucają na podgrzewaną tacę i kisi się tam całe śniadanie.. Na szczęście dużo warzyw surowych i owoców więc dla mnie wystarczająco.
SPA... cóż.. zabieg w kapsule to porażka, z masażu klasycznego też nie byłam zadowolona, w pokoju brak muzyki, zimno, zero taktu i obsługi. Masaż powinien być relaksem a nie jakąś karą.. Generalnie SPA i obsługa SPA to jedna z najgorszych stron hotelu.
Sauny bardzo fajne, choć mnóstwo dzieci.. co rzadko się spotyka gdzie indziej. Czasem były jednak momenty kiedy był spokój i pusto i można było się zrelaksować.
Baseny.. Absolutnie nie dla dzieci. Nawet w jacuzzi , w najpłytszym miejscu ponad metr!
Hotel absolutnie nieprzyjazny dzieciom. Poza brakiem jakiegokolwiek brodzika , w restauracji 2!! krzesełka dla dzieci, stare, drewniane i niewygodne. Dla starszych dzieci żadnej atrakci, nawet kredek i kartki papieru.
W sklepie hotelowym nie można płacić kartą - najbliższy bankomat kilkaset metrów dalej.

Generalnie hotel z dużym potencjałem ale brak osoby z sercem do zarządzania.
Nie dla dzieci. Bardziej dla pary na romantyczny weekend - ładne widoki z restauracji i kawiarni na samej górze.

• Pobyt: październiku 2011, wyjazd z rodziną
8 Dziękujemy, Anna P
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
Zrecenzowano: 6 listopada 2011

Hotel piekny, wysmakowany design, bardzo dobra kuchnia i obsługa w restauracji...jednak cała reszta na poziomie max hotelu 3- gwiazdkowego! Brak jakichkolwiek kompetencji managerskich od proacowników recepcji po dyrektora hotelu włącznie!! .
Szkoda, bo przy minimalnej pracy nad stardadami pracy ludzi majacymi bezpośredni kontakt z goścmi obraz hotelu byłby o niebo lepszy.Tracą bardzo wiele ale podobno zalezy im tylko na konferencjach i całą reszte indywidulanych gosci traktują po macoszemu co dało się odczuc podczas tygodniowego pobytu. Wymuszone przeprosiny za liczne wpadki nie rekompoensują niczego.
Absolutnie nie wart tych pieniędzy!!!

• Pobyt: lipcu 2011, wyjazd z rodziną
8 Dziękujemy, Anna K
Stargard Szczeciński, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 31 października 2011

Byliśmy z mężem tylko na weekend. Pokój jak najbardziej w porządku. Jedzenie bardzo różnorodne i smaczne, aczkolwiek często to co powinno być "na ciepło", niestety było "na zimno". Na przywitanie mieliśmy otrzymać butelkę wina, owszem dostaliśmy, ale w dniu wyjazdu, po uprzednim dwukrotnym upominaniu się przez męża. Czułam się zażenowana. W SPA mieliśmy mieć "spa dla dwojga". Znowu nic z tego, bo brak przepływu informacji między recepcją a częścią SPAi dla nas zabrakło już wolnej godziny. Kąpiel w wannie z hydromasażem i w zimnej wodzie, brrr........ Z masażu klasycznego już sama zrezygnowałam. Obsługa urządzeń w SPA przez pracownice była tragiczna.

• Pobyt: październiku 2011, wyjazd we dwoje
3 Dziękujemy, Magdalena K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kołobrzeg)
w odległości 1.1 km
Arka Medical Spa
Nr 5 z 49 w lokalizacji Kołobrzeg
Liczba recenzji: 211
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Marine Hotel & Ultra Marine by Zdrojowa? Podziel się wrażeniami!

Marine Hotel & Ultra Marine by Zdrojowa — dodatkowe informacje

Obiekt: Marine Hotel & Ultra Marine by Zdrojowa
Adres: ul. Sulkowskiego 9, Kołobrzeg 78-100, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Kołobrzeg
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 49 hoteli w Kołobrzegu
Rozpiętość cen (za noc): 334 zł–1 947 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Marine Hotel & Ultra Marine by Zdrojowa 3*
Liczba pokoi: 277
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Marine Hotel & Ultra Marine by Zdrojowa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?