Kołobrzeg

“Pysznie i przyjemnie”
GRIN bistro & cafe — recenzja

GRIN bistro & cafe
Nr 40 wśród 174 Restauracje (Kołobrzeg)

Wege Burger był przepyszny. Domowa lemoniada tez pierwszej klasy. Miła obsługa, przyjemny wystrój, a na dodatek ceny jak na Kołobrzeg niskie. Zdecydowanie polecam zajrzeć.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, KasiaM298

Super wystrój miła atmosfera i przede wszystkim pyszne jedzenie. Obowiązkowy punkt na mapie Kołobrzegu. Polecam

Dziękujemy, mrofiec

Trafiliśmy na tydzień kuchni meksykańskiej: burrito, dopieszczone dodatkami do wyboru, było doskonałym wyborem. Dorsz pieczony (z karty „stałej”) podany na ryżu z sałatką też był pyszny. Polecam! Zdrowa kuchnia, widać zaangażowanie i pasję właścicieli. Działa od lipca 2019 i oby jak najdłużej. Podobno w planach śniadania.

Dziękujemy, jolantab690

Coś niesamowitego! Każda zamówiona potrawa (byliśmy tydzień w Kołobrzegu i codziennie odwiedzaliśmy GRINa) przepyszna! Kiedy dania wjeżdżały na stół przestawaliśmy rozmawiać, jedynymi dźwiękami jakie z siebie wydawaliśmy były odgłosy zachwytu nad smakiem jedzenia :) Jesteśmy pełni podziwu dla szefa kuchni! Wszystko pięknie podane, a wnętrze przyjemne i kolorowe. Żałujemy tylko, że nie mieszkamy na co dzień w Kołobrzegu :) Będziemy tęsknić za tym miejscem, smakiem i przemiłymi ludźmi!! Pozdrawiamy całą ekipę GRINa i dziękujemy za miłe pożegnanie :*

Dziękujemy, madzialenah
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia, miła obsługa, oraz świetny wystrój. Polecam każdemu jeśli chce się zjeść dobrze w Kołobrzegu.

Dziękujemy, 166piotrw

GRIN bistro & cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w GRIN bistro & cafe? Podziel się wrażeniami!