“Wrześniowy Piątek w Kołobrzegu”
Wichłacz Bistro-Bar — recenzja

Wichłacz Bistro-Bar
Nr 44 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 6 września 2019

Niesamowity serwis, uśmiechnięta obsługa, muzyka na żywo, pyszne jedzenie i chwile które zapamiętamy na długo ze znajomymi!

Dziękujemy, Mariusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patrycja S, sp.ds.marketingu, Wichłacz Bistro-BarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię Panie Mariuszu. Cieszymy się, że wraz ze znajomymi spędził Pan w naszej restauracji miły czas. Pozdrawiamy i do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal wyróżnienia się na tle kołobrzeskich knajp ciekawym i nowoczesnym wystrojem. Karta dań krótka ale każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny średnie. Obsługa mimo dużego ruchu cierpliwa, pomocna i uśmiechnięta. Polecam bardzo dobrze przyrządzonego sandacza na delikatnym kremowym risotto i smaczne polskie wino. Jedyne na co zwróciła bym uwagę tak na przyszłość to bardzo długi okres oczekiwania od chwili zajęcia stolika do podania karty, już prawie traciłam nadzieję, że zostałam zauważona.

Dziękujemy, annasL7279UF
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patrycja S, sp.ds.marketingu, Wichłacz Bistro-BarOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy za ocenę oraz cenne uwagi. Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wybraliśmy się pierwszy raz to tego lokalu. Po wejściu menedżer zaproponował nam stolik, usiedliśmy, otrzymaliśmy karty i...... staliśmy się niewidzialni dla obsługi. Po ok. 20 minutach oczekiwania zrezygnowaliśmy i wyszliśmy. Przez ten czas kelnerki i kelnerzy przechodzili obok nas chyba 50 razy i nic. Mamy wrażenie, że są oni bardzo dobrze przeszkoleni z szybkiego chodzenia i naprawdę są mistrzami szkoleń pt.: jak nie nawiązać kontaktu wzrokowego z klientem i udawać, że się go nie widzi. Mistrzowie. Potraw nie oceniamy, gdyż nie dane nam było skosztować. Zdarza się, że trzeba poczekać na obsługę i jest to zrozumiałe, ale wystarczy spojrzeć i powiedzieć: zaraz podejdę, za moment obsłużę. W Wichłaczu udają, że cię nie ma :)

Dziękujemy, Grzegorz1301
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patrycja S, sp.ds.marketingu , Wichłacz Bistro-BarOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji-nie powinnna ona mieć miejsca. Informacja została przekazana szefowi zmiany i postaramy się aby już się nie powtórzyła. Prosimy o wiadomość na patrycja@grillhouse.pl. Postaramy się to Państwu zrekompensować. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy niezbyt dużym oblężeniu, obsługa nie interesuje się klientem( proponuje się samemu fatygować po dalsze zamówienia) brak doświadczonych (obytych) kelnerów/ kelnerek mocno zaniża poziom aranżacji wnętrza. Proponuję postawić na jakość obsługi zatrudniając profesjonalnych/e- kelnerów/kelnerki oraz rozszerzenie dań wegetariańskich oraz wegańskich.

Dziękujemy, OlaJ201
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patrycja S, sp.ds.marketingu , Wichłacz Bistro-BarOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za podzielene się z nami swoją opinią Pani Olu. Zdajemy sobie z tego sprawę i mocno nad tym pracujemy, jednak to się nie wydarzy z dnia na dzień-jesteśmy otwarci niecałe dwa miesiące, a przed nami dużo pracy. Chętnie zatrudnimy profesjonalną obsługę - proces rekrutacji trwa :) Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Miejsce, z którego nie chce się wychodzić, klimatyczny wystrój, muzyka, obsługa na wysokim poziomie, bardzo uprzejmi i profesjonalni. Jedzenie niebo w gębie,drinki pierwsza klasa pod względem smaku jak i wyglądu. Beza rozpływa się w ustach ...Zdecydowanie polecam! Oby tak dalej :)

Dziękujemy, Wiktoria M

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa :) Dały nam one jeszcze więcej motywacji do dalszego działania. Pozdrawiamy :)

Wichłacz Bistro-Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Wichłacz Bistro-Bar? Podziel się wrażeniami!