“Miruna”
Smażalnia Halibut — recenzja

Smażalnia Halibut
Nr 94 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)

Zamówiłem smażoną mirunę. Szkoda że obsługa poleciła do niej masełko czosnkowe - pamięta była tłusta sama z siebie od oleju, masło dodatkowo spotęgowało tłustość. Dlatego nie polecam masełka do ryb smażonych. Dobrych z pieca jak najbardziej.

Frytki bardzo słabe. Szkoda bo skoro lokal specjalizuje się w rybach z frytkami to mogliby zadbać o dopracowanie tych dwóch podstawowych składników serwowanych dań.

Na plus surówka.

Dziękujemy, martelesm

Ryba bardzo smaczna, trochę za tłusta i za słona, ale nie ma tragedii, frytki chrupiące. Surówki smaczne i świeże, ale z 7 w menu były tylko 3. Lokal zaraz przy drodze, ale ruch w tamtym miejscu nie jest duży. W środku raczej bym nie usiadła bo jest duszno mimo otwartych drzwi i intensywny zapach smażonej ryby przeszkadza.

Dziękujemy, 503klaudiab
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Ryba nie zjadliwa sucha w srodku jak wior skóra i panier tłusta nie do pogryzienia filet z dorsza z oscmi.Drogo Kelnerka niemiła zanim podała nam jedzenie wyciskala sobie pryszcze przy klientach. Masakra totalna

Dziękujemy, Becia40
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Polecam , jadłam zupkę rybną, była bardzo dobra. Obsługa miła. Mimo późnej pory dziewczyny obsłużyły mnie i męża. Zupka pikantna, godna polecenia!!

Dziękujemy, irenadaniels
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Hej,wybraliśmy smażalnie-restauracje Halibut z nadzieją przypomnienia smaków z lat 70-tych.Oczekiwania zostały spełnione z nawiązką.Jedlismy halibuta kilkakrotnie w różnych postaciach.Przy miłej i uśmiechniętej obsłudze ,ryby smakowały jeszcze lepiej.
Polecamy gorąco tą restauracje tubylcom,wczasowiczom z kraju i zagranicy.
Pozdrowienia dla p.Danieli i reszty dziewcząt.:)
Krystyna & Julian ze Szwecji ❤️

Dziękujemy, Krystyna K

Smażalnia Halibut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Halibut? Podziel się wrażeniami!