Odwiedziłem Hotel Aquarius w ubiegłym tygodniu. Czystość pokoju i jego standard bez zastrzeżeń. Bardzo dobra lokalizacja. Nie odwiedziłem basenu i spa, bo znaleźliśmy w deszczową pogodę pokój z PS4 i wsiąkliśmy :) Obsługa miła, kulturalna i pomocna. Polecam, bo mamy tu wszystko, czego nam trzeba, nawet w deszczową pogodę.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, zmstr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za Państwa odwiedziny naszego hotelu i poświęcony czas na wystawienie nam tej sympatycznej opinii. Miło nam, że docenili Państwo jakość i standardy obsługi w tak wielu obszarach. Z wielką radością powitamy Państwa na kolejnym pobycie, na który już dziś serdecznie zapraszam. Z pozdrowieniami, Barbara Matlakiewicz-Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 13 września 2019

Hotel blisko plaży z dobrym dojazdem. Ładne przestronne pokoje. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Minus , żelazko w prasowalni na pietrze jak w dwugwiazdkowym hotelu, a na czwartym pietrze nie ma prasowalni w ogóle. Na przyjęcie poszłam w niedoprasowanej sukience z braku czasu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Wrzosowa

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji w naszym hotelu i przyznanie nam wysokiej oceny. Cieszy nas bardzo, że spodobały się Państwu nasze pokoje, a urozmaicone śniadania przypadły Państwu do gustu. Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin, Barbara Matlakiewicz-Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Baaardzo dobry hotel, wspaniałe jedzenie, przyjazny dla rodzin z dziećmi, przyjeżdżam tu regularnie co roku... Kompleks basenowy oraz drobiazgi jak np. butelka wina na urodziny, czy mały gadżet dla dzieci na powitanie składa się na bardzo pozytywny wizerunek hotelu.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Marcin M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowny Panie Marcinie, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa opinię odnośnie pobytu w naszym hotelu. Cieszy nas bardzo, że po raz kolejny udało nam się spełnić oczekiwania naszych stałych Gości. Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin, Barbara Matlakiewicz-Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

To nasz drugi pobyt w Aquariusie i z pewnością nie ostatni. Duży plus za strefę basenów - 3 jacuzzi, 3 tory na dużym 25-metrowym basenie, do tego basen rekreacyjny i dla dzieci. Bardzo przyjemne strefy saun.
Posiłki ciekawe, z bardzo dużym wyborem dań. Na kolację były nawet lody. Do tego duża sekcja dla dzieci. Generalnie to hotel bardzo przyjazny dla rodziców z dziećmi.

Dziękujemy, allmoy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za Państwa opinię i rekomendację. Cieszy nas bardzo, że nasza strefa basenów przypadła Państwu do gustu i spełniła oczekiwania. Miło nam, że smakowały Państwu nasze posiłki i docenili Państwo wybór naszych dań. Z wielką radością powitamy Państwa na kolejnym pobycie w naszym hotelu, na który już dziś serdecznie zapraszam, Barbara Matlakiewicz-Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel po prostu rewelacyjny pod każdym względem , pokoje czyste duże , jedzenie wyśmienite , obsługa miła , animacje i zajęcia dla dzieci świetne , bar z drinkami przy bawialni super pomysł dla rodziców :) wypożyczalnia rowerów , wydzielona część plaży dla gości hotelowych z możliwością wynajęcia koszyków i leżaków . Polecam , na żywo wyglada lepiej niż na zdjęciach . Na pewno tu wrócimy .

Dziękujemy, 640jolantab

Z wielką radością przeczytaliśmy Państwa opinię. Bardzo dziękujemy za przyznaną nam rekomendację i wyróżnienie naszego hotelu w tak wielu obszarach. Cieszy nas, że smakowało Państwu nasze jedzenie, a nasza obsługa oraz udogodnienia dla Gości spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszam serdecznie do ponownych odwiedzin. Z pozdrowieniami ze słonecznego Kołobrzegu, Barbara Matlakiewicz-Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.