Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy po weekendowym pobycie..od wejścia czuć niestety że swoje lata świetności ma za sobą.wykładziny po prostu brzydko pachną szczególnie na korytarzach i pokojach po wejściu.niezbyt miło się to wącha.w pokojach czekała na nas głośna klimatyzacja,która wg pierwszego wezwanego konserwatora tak działa, ale następnego dnia po niezbyt przespanej nocy i kolejnym naszym zgłoszeniu nastąpiła jej naprawa i na dwie noce przynajmniej jedną przespaliśmy.przy takiej cenie tylu gwiazdkach takie rzeczy nie powinny się zdarzać.umywalka od pierwszego dnia była zapchana-drugiego dnia naprawiono.suszarka leciwa przestaje działać po chwili syszenia-zepsute albo zajechane..ręczniki plażowe w piasku a to oznacza jedno-nie były zmieniane.toalety na basenie brudne że wejśc sie nie da z dzieckiem-zarówno męski jak i damski-przy tylu gwiazdkach porażka bo stan jak na stacji pkp.parkingi pełne i o miejsce ciężko.na plus serwis,śniadania również ok ale cena stanowczo wygórowana bo to wysoka półka nie jest a cenowo już owszem.dodam również iż dyskoteki jest słychać mimo tego że są w piwnicy-tak jakby sąsiad tłukł kotleta za ścianą po nocy.tego nikt nie opisuje.

1  Dziękujemy, kasperrr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowny Panie Marcinie,
dziękujemy za dodanie opinii odnośnie Państwa pobytu w naszym hotelu. Miło nam, że docenił Pan nasz serwis jak i śniadania. Przykro nam, że pomimo naszych starań, nie udało nam się w pełni spełnić Państwa oczekiwań.
Chciałabym wyjaśnić, iż w ciągu ostatnich 2 lat wszystkie nasze pokoje zostały w całości wyremontowane, a obecne w nich wykładziny wymienione na nowe.
Odnośnie klimatyzacji, pragnę dodać, iż wyłącza się ona automatycznie w przypadku otwierania przez Gości okien lub drzwi balkonowych. Aby móc w pełni korzystać z jej walorów, zachęcamy naszych Gości do zamykania okien, co zapewnia poprawne jej funkcjonowanie i utrzymanie w pokoju optymalnej temperatury.
Przepraszamy za niedogodność związaną z umywalką w Pana pokoju, została naprawiona po Pana zgłoszeniu tak szybko jak tylko było to możliwe.
Mamy nadzieję, że przy następnym Państwa pobycie w naszym hotelu, uda nam się przekonać Państwa o najwyższej jakości naszych usług. Z pozdrowieniami Barbara Matlakiewicz - Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę godny polecenia, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Nasza córeczka była zachwycona obiema salami zabaw, choć ta z dmuchancem szczegolnie zdobyla jej serce. Super plac zabaw, nawet tak małe dziecko miało na nim co robić. Jedzenie w restauracji przepyszne, menu dla dzieci świetne, a lody na kolację to dodatkowy atut. Strefa basenów bardzo różnorodna, ciekawa. Przemiła obsługa, zarówno na recepcji jak i w barze i restauracji. Pan portier, który jest pomocą nie tylko przy wniesieniu i zniesieniu bagażu, ale i w bardziej zaskakujących sytuacjach. Pokój bardzo czysty i nowoczesny, dokladnie sprzatany, lazienka bardzo elegancka. Wszystko to sprawia, że naprawdę szczerze polecamy, i na pewno jeszcze wrocimy!

Dziękujemy, rmjjfamily
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Wielką radość sprawiła nam wystawiona przez Państwa miła opinia i przyznana nam rekomendacja. Serdecznie za nią dziękujemy. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania zarówno Państwa jak i Państwa Córeczki w tak wielu obszarach. Do zobaczenia na kolejnym pobycie, na który już dziś serdecznie zapraszam. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby również pozostały po nim tak pozytywne wrażenia. Z pozdrowieniami, Barbara Matlakiewicz-Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

W hotelu spędziłem 3 noce ( tzw. długi weekend ) ale na pewno to był bardzo dobry wybór. W hotelu jest bardzo czysto, bardzo dobre wręcz wyśmienite jedzenie, dobra lokalizacja, miła obsługa. Bardzo dobra strefa SPA, gorąco polecam.

Dziękujemy, Matias1976r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu na pobyt podczas długiego weekendu oraz miłą rekomendację. Cieszy nas bardzo, że smakowało Państwu nasze jedzenie, a nasza obsługa oraz strefa SPA spełniła Państwa oczekiwania. Z wielką radością powitamy Państwa na kolejnym pobycie, na który już dziś serdecznie zapraszam, Barbara Matlakiewicz - Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Hotel wyśmienity! Od wejśćia aż do saun. Wszystko było wyśmienite- jedzenie, pokój(my dostaliśmy apartament), baseny, sauny, obsługa, bar i wszystko co możliwe. Naprawde w takim hotelu jeszcze nie byłem :)) Każdy kto chce odpocząć i ZŁAPAĆ WIATR W ŻAGLE to właśnie tutaj :))

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam Apartament
Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dobrowol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Z wielką radością przeczytaliśmy Państwa opinię odnośnie pobytu w naszym hotelu. Bardzo dziękujemy za miłe słowa uznania, które motywują nas do jeszcze większej dbałości o pełen komfort i maksymalne zadowolenie z wypoczynku wszystkich naszych Gości. Miło nam będzie ugościć Państwa ponownie na kolejnym pobycie, Barbara Matlakiewicz-Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.

Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawde uwielbiamy hotel Aquarius. Bardzo czysto, nie tylko pokoje ale i basen/spa/silownia, a patrzac na kulture osobista niektorych wspolgosci, musi byc to dla personelu nie lada wysilek Personel mily i pomocny jak zawsze. Jedyne co mnie troszke zastanawia, czemu zajecia "typu aerobik" sa oferowane tylko w tygodniu? Domyslam sie ze w weekendy jest niezbyt wiele zainteresowanych? Troche szkoda dla kogos kto jest gosciem weekendowym, bo bardzo chetnie bym skorzystala.. Dziekujemy i do nastepnego

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, LukiKuki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Serdecznie dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że jako nasi stali Goście są Państwo zadowoleni z kolejnego pobytu w naszym hotelu. Dziękujemy za Państwa sugestię odnośnie rozszerzenia naszej oferty o zajęcia weekendowe. Z wielką radością powitamy Państwa ponownie. Serdeczne pozdrowienia z Kołobrzegu, Barbara Matlakiewicz- Gałęziewska Kierownik działu sprzedaży indywidualnej.