Wszystko na najwyższym poziomie , wspaniałe miejsce dla dorosłych jak i dzieci , wyśmienite jedzenie, przemiła obsługa , super animacje dla dzieci ( nawet po sezonie wakacyjnym) dyskoteka. Poprostu rewelacja !

Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, annalukaszewska82
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Pani Anno, dziękuję za wspaniałą recenzję i zapraszam na kolejne udane pobyty, Joanna SOBIŁO Dyrektor Sprzedaży

Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo czysto,bardzo dużo udogodnień dla dzieci, jednak wiecej dla tych 3+. Animacje dla dzieci na wysokim poziomie, pamiątka z wakacji, jaką zrobił syn na warsztach to mistrzostwo świata, w życiu takiej pamiątki nie kupiłam :) w bawialni dla małych dzieci dosyć mało atrakcji, plastikowy domek, bez żadnych naczyń, kubeczków, warzyw, czegoś, czym tak naprawde małe dzieci by się zainteresowały najbardziej. Rowery do wypożyczenia wraz z fotelikiem, przyczepką, również rowery dla małych dzieci.Aha, największy minus z uwagi na dziecko poniżej 3 roku życia, to plac zabaw na zewnatrz...żadnej huśtawki dla małych, piaskownicy itp. Hotel na wysokim poziomie.
Rodzina z dwójka dzieci (2 lata i 6 lat)

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Aleksandra D

Pani Aleksandro, dziękuję za poświęcony czas na podzielenie się opinią po pobycie w naszym hotelu. Cieszę się, że doceniała Pani nasze animacje dla dzieci. Gorąco zapraszam do Kołobrzegu i Hotelu AQUARIUS SPA***** przez cały rok, do zobaczenia, Joanna SOBIŁO Dyrektor Sprzedaży

Zrecenzowano 11 września 2018

Byliśmy na parodniowym wypadzie nad morzem w sierpniu, ze względu na małe dzieci i obawę o złą pogodę (zajęcia dla dzieci, place zabaw itp.) wybraliśmy ten hotel. Ogólnie hotel oceniam dobrze i nie mam większych uwag, chociaż czuć, że nie jest już nowy, nie jest już raczej nowoczesny ( nie chodzi o podniszczenie, a raczej np. o wyposażenie pokoi, np. rozwiązania podświetlania korytarzy). Największą przewagą hotelu jest przepyszne!!! jedzenie. Spędzamy kilkanaście dni rocznie w różnych hotelach, w Polsce jak i zagranicą. Nigdy jedzenie nie było takie smaczne, każda potrawa była dziełem kulinarnym, najwyższego lotu kunsztem. Nie dziwię się, że obiadokolacja na osobę wynosiła 90 zł, a śniadanie 55 zł, bo mimo astronomicznej ceny było warto zapłacić. Co dziennie inna, mięsa, potrawy dla dzieci bez przypraw, własne przetwory, owoce morza, tatar, prawdziwe wiejskie wędliny, twarogi, duży wybór ryb,sałatek, przepyszne zupy, domowe ciasta. Miałem ochotę pierwszy raz w życiu wejść na kuchnię, podziękować i pogratulować smaków kucharzom. No właśnie wydaje mi się, że ceny są chyba lekko przesadzone, doba ze śniadaniem i kolacją w sezonie to koszt 1100 zł (chcieliśmy na miejscu o dobę przedłużyć pobyt), my płaciliśmy ok 800 zł (najtańszy ekonomiczny pokój) przez portal wakacyjny. Czy to nie lekka przesada, na polskie warunki?. Strefa spa i basenowa, jest typowa jak w każdym innym średniej klasy nowym hotelu. Warto wspomnieć, że hotel jest idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, zajęcia z opiekunkami, animacje, zabawy plastyczne, zabawy z dziećmi na plaży (własny kawałek plaży z koszami i leżakami płatnymi), duży plac zabaw zewnętrzny (wydaje mi się, że całe patio jest nowe) i plac zabaw z dmuchanym zamkiem wewnętrzny. Jedząc posiłki małe dzieci maja specjalnie wydzielony kącik z zabawkami, siedząc w barze/kawiarni można dzieciaki zostawić na mniejszym placu zabaw (siedząc i popijając kawę czy pijąc drinka) widać dzieci przez szybę. Wieczorami w kinie hotelowym są wyświetlane bajki, nowe niedawno puszczane w kinie. Spędziłem w hotelu parę miłych dni, ale uważam , że cena jest lekko przesadzona, bo kogo stać na wakacje 2 tygodniowe w Polsce za kilkanaście tysięcy. Do plaży bardzo blisko, ale widok z hotelu na południe straszny (jakieś stare budynki – rudery).

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem w stronę morza, na północ lub z widokiem na patio na zachód. Widoki na wchód czy południe są na stare budynki.
  • Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, mcgreat

Szanowni Goście, bardzo dziękuję za to, że wybraliście na wypoczynek Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu. Jest mi miło, że docenili Państwo nasze bogate bufety oraz animacje i atrakcje dla dzieci. Zapraszam do nas również w innych atrakcyjniejszych cenowo porach roku. Jeśli planują Państwo kolejne wakacje w naszym hotelu, zapraszam do śledzenia naszej strony, oferty i newsletterów - w ofercie first minute ceny są zawsze atrakcyjniejsze, do zobaczenia w Kołobrzegu, Joanna SOBIŁO Dyrektor Sprzedaży

Zrecenzowano 3 września 2018

Sierpniowa wizyta w hotelu wywołała u nas mieszane uczucia. Hotel położony jest w dogodnej lokalizacji, kilka minut spacerem do morza. Pokoje duże, schludne i codziennie dokładnie sprzątane. Cała obsługa hotelowa jest profesjonalna oraz zawsze uprzejma. Mieliśmy jednak dużo zastrzeżeń do wyżywienia, które jest bardzo skromne jak na 5* hotel. Śniadanie oferują mały wybór produktów w porównaniu do innych hoteli na tym samym poziomie, a czasem i nawet 3*. Bardzo irytujące w przypadku śniadań były malutkie talerzyki, na które mieściła się co najwyżej jedna bułka. Bar sałatkowy także wypada kiepsko liście sałaty gigantyczne, ciężko je nałożyć i skonsumować na mikro talerzyku śniadaniowym. Malutki wybór owoców. Kolacje natomiast wypadają już troszkę lepiej. Rewelacyjne są dania na ciepło, jednakże ich wybór jest także niewielki 2/3 rodzaje. Jeśli nie trafią w czyjś gust, to niestety można wyjść głodnym, gdyż pozostałe dodatki są bardzo skromne i szykowane byle jak. Nigdy nie spotkaliśmy się z tak małym wyborem jedzenia, fakt ten naprawdę dziwi, szczególnie w sezonie wakacyjnym gdzie można zaprezentować się z jak najlepszej strony. Basen mały, natomiast sauny są bardzo ciekawą opcją - szczególnie "ruska bania".
Pobyt uważamy ogólnie za udany, jednakże z całą pewnością nie jest to hotel, który zasługuje na 5* (poza rewelacyjną obsługą). Wyżywienia bardzo "po kosztach", atrakcje w hotelu skromne, bardzo dużo rodzin z dziećmi ( więc jeśli, ktoś liczy na romantyczny pobyt to niestety będzie ciężko odnaleźć tu spokój). Dodatkowo goście hotelowi nie przestrzegają zakazu palenia na terenie obiektu. Mimo ładnego, dużego balkonu, "sąsiedzi" lekceważyli obowiązujący w hotelu regulamin i notorycznie palili na balkonie, wiec niestety nie można było nawet drzwi balkonowych uchylić, gdyż cały ten nieprzyjemny zapach wdzierał się do naszego pokoju.
My spędziliśmy udany czas, dzięki pięknej pogodzie oraz dogodnej lokalizacji. Do Aquariusa raczej już nie wrócimy, a naszym nr.1 nad polskim wybrzeżem nadal pozostanie pewien ustecki hotel.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maja M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 5 września 2018

Pani Maju, bardzo się cieszę, że wybrała Pani nasz hotel na wakacyjny wypoczynek. Zapoznałam się bardzo dokładnie z wszystkimi uwagami jakie Pani opisała. Dziękuję, że Pani się nimi podzieliła. Zapraszam do Kołobrzegu również w innych porach roku, pozdrawiam Joanna SOBIŁO Dyrektor Sprzedaży

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Bardzo ładny hotel przede wszystkim czyściutki pokoje duże łazienki piękne i czyste pełne wyposażenie od a do z mało powiedziane w spokojnej dzielnicy do morza blisko obsługa miła uprzejma brak słów byłem już 3 razy w tym hotelu i zakaż dym razem czymś mnie zaskakują w tym roku zabawy dla dzieci były prowadzone profesjonalnie miłe jest to ze obce osoby tak miło dbają o obce dzieci. Ale i był jeden minus mały to znaczy zabrakło parkingu na samochód ponieważ rodziny przyjeżdżają dwoma samochodami na urlop przynajmniej tak myślę obok jest miejski parking i tam parkowałem za darmo i jest spoko.

Wskazówka dotycząca pokojów: aby nie nad dyskoteką
  • Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mariusz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel-AQUARIUS-SPA, Kierownik, Hotel Aquarius SPAOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2018

Panie Mariuszu, bardzo dziękuję za wspaniałą recenzję po pobycie w naszym hotelu. Serdecznie zapraszam na kolejne pobyty, pozdrawiam z Kołobrzegu, Joanna SOBIŁO Dyrektor Sprzedaży