“Miłe zaskoczenie ”
Masami Sushi — recenzja

Masami Sushi
Nr 66 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo małego wyboru sushi w Kołobrzegu, skuszeni dobrymi recenzjami i cenami wstąpiliśmy na zestaw 38 szt za 89zl. Obsługa bardzo miła, sushi przyszlo bardzo szybko i było bardzo dobre, rybki smaczne i ryż tez. Polecam!:)

Dziękujemy, natixbb

Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Świeże i smaczne. Widać, że nie idą na łatwiznę i nie oszczędzają na produktach. Ceny niewysokie. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, agnieszka849
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Mamy wprawę w ilościach zjedzonego sushi. W Masami zdecydowaliśmy się na ZESTAW ŁOSOSIOWY RAJ 62 SZT. Bardzo smaczny zestaw, choć ja gustuję w nieco mniej smażonych rodzajach. We dwójkę zjedliśmy całość - choć faktycznie byliśmy już głodni. Ryba świeża, ryż dobrze zrobiony. Herbata jaśminowa cudownie pachnąca. W samym lokalu raczej spokojnie. Obsługa sympatyczna.
Polecamy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Beata_BM
Zrecenzowano 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Każda potrawa wyjątkowa, smaczna i dopracowana w każdym calu! Serdecznie polecam miłośnikom sushi i nie tylko!!! Wnętrze bardzo przestronne, przemiła obsługa. Cudowny wieczór!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Eljurjew
Zrecenzowano 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ten lokal gdyż sushi naprawdę świeże i przepyszne. Braliśmy wiele rodzajów i każdy był wyśmienity. Lokal polecam także ze względu na obsługę. Przemiła i profesjonalna. Polecam wszystkim !

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, pawe_d839

Masami Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Masami Sushi? Podziel się wrażeniami!