“Pochwała baristki - pani Asi”
Caffe Dell 'Amore — recenzja

Caffe Dell 'Amore
Nr 4 wśród 10 Kawa i herbata (Kołobrzeg)

Pani Asia przyrządza świetną kawę cappuccino i latte machiato. Takiej kawy nie piliśmy od dawna. Wielkie brawa. W kawiarni panuje bardzo miła atmosfera, szczególnie za sprawą pani Asi, która jest wizytówką tej kawiarni. przy następnej wizycie w Kołobrzegu na pewno odwiedzimy ta kawiarnię. Sympatycy dobrej kawy .

Dziękujemy, jerzynawrot

Tort bezowy dobry, ale bez efektu WOW. Kawa Dellamore również. Wiele do życzenia pozostawia czystość ogródka i stolików na zewnątrz lokalu, za to obsługa bardzo miła.
Przydałaby się informacja dla gości przed złożeniem zamówienia, że nie ma możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, 492sylwiac
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przechodziliśmy deptakiem, kawiarnia nie rzuca się w oczy, parasole sugerują piwiarnie, ale weszliśmy i.... pyszny sernik oraz shake, dodatkowo kawa na poziomie. Miejsce do polecenia! Własny wyrób lodów, ale nie próbowaliśmy tym razem.

Dziękujemy, WojtiK
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy naleśniki z owocami - bardzo smaczne, swieże. Kelnerka Ukrainka, ale bardzo miła, uczynna, ładne miejsce. Dobra kawka.

Dziękujemy, 487monikad
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Caffe Dell 'Amore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Caffe Dell 'Amore? Podziel się wrażeniami!