Fajne

Świetne zdjęcia

Zrecenzowano: 28 lipca 2019
Aleksandra C

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Niektóre wyglądają jak prawdziwe niektóre twarze trochę niewyglądają realistycznie ale aparat uznaje ich za prawdziwe osoby

1  Dziękujemy, Maksymilian O
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z koleżanką i porobiłyśmy sobie świetne zdjecia z Biberem i Beyonce. Na końcu dopadłyśmy naszego przystojnego lewego i boskiego Ronaldo. Polecam serdecznie. Bilet ulgowy 15 zeta

Dziękujemy, Aleksandra C
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Przyszliśmy tam zachęceni przez znajomych. Mieliśmy mieszane uczucia bo widzieliśmy różne opinie na inter necie. Ale muszę przyznać że miło się zaskoczylem. Polecam

Dziękujemy, Turystaart
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

kozackie miejsce z figurami !! Mega atrakcja dla całej rodziny, można fajnie spędzić czas oraz zobaczyc świetne postacie z filmów lub bajek.

Dziękujemy, Kaczore0921
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

realistyczne figury ,miła obsługa Morgan Freeman wygląda jak żywy pozostałe figury też są rewelacyjne

2  Dziękujemy, Czapa39