Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Zawsze tu przyjeżdżaliśmy i wynajmowaliśmy prywatny apartament, nie potrzebujemy śniadania, obiadokolacji itp.
Natomiast w tym roku byliśmy w szoku, poszliśmy na basen, a tam zawołali od nas po 50 zł. na łebka za wejście na basen !!! Do dzisiaj jesteśmy w szoku!!! Powtarzam, za wejście na basen, nie cały dzień.Nie można wyjść z basenu, bo powrót znów kosztuje 50 zł !!!
Nie wiem na czym polega ta polityka, ale basen i tak trzeba utrzymać, więc jak cena byłaby niższa (normalna np. 15 zł) więcej ludzi przyjdzie.
A tak, basen był prawie pusty, na którym są tylko nieliczni Niemcy z pokoi hotelowych.
Jak przeliczą ojro za pokój ( 600 zł) to nie jest to dla nich dużo, wtedy basen mają w cenie.
Ja nigdy bym tyle tu nie zapłacił, pokoje takie same, jak prywatne apartamenty, na korytarzach brudna i poplamiona wykładzina itp...
Więcej tam nie pojedziemy, stać mnie, żeby zapłacić 50 zł za basen, ale chodzi o fakt!!!
Chodziło mi, żeby dzieciak miał basen, a wyszło jak zawsze.
Może chodzi o to, żeby zlikwidować prywatne apartamenty?
To po co było je sprzedawać !?

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, michalpa2018
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018

Fatalna obsługa! Klimatyzacja w pokoju, w którym miała być ona dostępna, nieczynna i na dodatek kompletny brak zainteresowania jej naprawą bądź znalezieniem alternatywnego rozwiązania. Brak ręczników na basen oraz szlafroków w pokoju (uzupełnione dopiero w kolejnej dobie). W recepcji otrzymałam informację, że mają zbyt duże obłożenie i nie czyste ręczniki dotarły z pralni. W restauracji hotelowej (włoska) czekaliśmy 1,5 godziny na zamówione napoje, i kolejne pół godziny na zamówione potrawy. Nie ma jednak w tym żadnej winy kelnera (był sam i niestety nie nadążał ze wszystkim mimo usilnych starań). Mimo tak długiego oczekiwania starał się załagodzić całą sprawę i myślę, że na prawdę profesjonalnie podszedł do tego zagadnienia (chyba to problem zarządzania managementu hotelu...). Wszystko to zgłosiłam do menagera hotelu, w ramach rekompensaty zaproponował voucher do SPA (dostałam i nie skorzystałam, bo to uwłaczające). Kilka lat temu korzystałam niejednokrotnie z usług tego hotelu (nawet organizowałam tam rodzinny jubileusz), ale niestety w tej chwili poziom obsługi i standard obiektu jako całości jest dramatyczny (w porównaniu z poprzednimi moimi wizytami). Może to kwestia zarządzania...

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, igacha
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Hotel posiada bardzo dobre położenie, idealna odległość od plaży i terenów spacerowych. Wybrałabym się ponownie do tego hotelu, jednak dobrze byłoby gdyby hotel poprawił kilka rzeczy. Hotel serwuje bardzo dobre śniadania, natomiast obiadokolacje pozostawiają nieco do życzenia, również fakt ze do obiadokolacji serwowana jest jedynie herbata. Minusem był brak klimatyzacji w pokoju oraz brak kosmetyków (jedynie mydełko w kostce). Dodatkowo urządziłabym w hotelu prasowalnie, wypożyczenie żelazka było niemożliwe.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ochedo
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel niedaleko plaży. Pokój od strony północnej był w czasie upałów dobrym wyborem. Śniadania dobre, spory wybór. Do dyspozycji gości spory basen,2 jacuzzi,grota solna i sauna sucha. Strefa spa przyjemna. Obsługa ok. Prawdopodobnie wrócimy na krótki relaks.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Autumn_girl2
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018

Zacznę od problemu, który miał miejsce już przy zameldowaniu: poprosiłem aby część kwoty, którą zapłaciłem za pobyt została zafakturowana. Pani recepcjonistka poprosiła abym podszedł później ponieważ mają nawał pracy teraz i faktycznie była kolejka więc zrozumiałem zaistniałą sytuację. Podszedłem podczas gdy na recepcji był

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż ze znajomymi
6  Dziękujemy, Bartłomiej N