Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacheceni pogoda na koncowke sierpnia z dnia na dzien zdecydowalismy o wyjezdzie do tzw., perly Baltyku tj., Kolobrzegu. Z racji tego, ze lato, upalna pogoda i jedziemy cala paka po raz pierwszy 2+2+1 czyli dzieciaki, my i pies (beagle). Wybraslimy ten hotel zwiazku z opiniami i cena. Hotel 4* najtanszy w Kolobrzegu na stronie hotelu za apartament lux ze sniadaniem i obiadokolacja wychodzile prawie 2500 zl natomiast dzwoniac do dzialu rezerwacji za ta sama oferte wyszlo 2200 zl za 4 dni. Pierwsza rada dzwonimy nie rezerwujemy online. Co do hotelu widoku z okien brak. Hotel czysty i pomimo ksztaltu kwadratu przestronny. Sam pokoj duzy wrecz bardzo duzy wraz z tarasikiem z widokiem na pkp :/. Czysto lecz widac, ze bardzo szybko wrecz wielkimi krokami zbliza sie odswiezenie pokoju. Co Nas zaskoczylo bywalismy ostatnio w hotelach 4* i nawet w Zakopanem w 3* wszedzie byly zestawy do parzenia herbaty i kawy a tu brak pierwszy minus. Kolejny to minibarek super fajnie ale on nie chlodzi przychodzisz z plazy chcesz poczuc sie jak gosc i wziasc zimne piwko 0,33 za 15 zl a tu zonk idziesz do abc lub zabki bo piwo cieple w pokoju. Oczywiscie sarkazm. Pomimo minibarku powinna byc lodowka zwlaszcza, ze jest to apartament lux spokojnie metraz to 50-60m. Po za tym pokoj na plus. Sniadania dobre w sumie bardzo dobre nie mozna narzekac. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Dla mnie hit to sledziki pod kazda postacia. Obiadokolacja takze super bylismy 4 dni i z dan cieplych nie bylo powtorki. Zawsze 2 ryby na cieplo. Dzieciaki zachwycone bufetem na slodko rano jak i wieczorem. Personel w recepcji, na sali czy tez pokojowy mily i uprzejmy. Reasumujac hotel na dobra 4. Wielki minus to brak zestawu do parzenia kawy i herbaty. Trzeba dodac, ze pomimo tak duzego kurortu tylko nieliczne hotele przyjmuja zwierzeta a Sand tak.

Dziękujemy, 413januszf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SandHotel_Kolobrzeg, Dyrektor generalny, Sand Hotel by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dzień dobry
Bardzo dziękujemy za odwiedziny i poświęcony czas na napisanie recenzji z pobytu. Wszystkie uwagi bierzemy do serca i pracujemy nad podwyższeniem jakości świadczonych usług.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam Agnieszka Bartanowicz - dyrektor hotelu

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu udany. Pani Joanna z recepcji zasługuje na słowa uznania. Profesjonalna i odpowiedzialna, pomogła Nam w kilku sprawach.
Śniadania bardzo pyszne, ogromny wybór.
Polecam serdecznie na wypad z rodziną.

Dziękujemy, marcinbialek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SandHotel_Kolobrzeg, Dyrektor generalny, Sand Hotel by ZdrojowaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dzień dobry
Pięknie dziękujemy za wszystkie miłe słowa. Słowa uznania przekazane Pani Joannie. Mam nadzieję, że zechcecie nas Państwo jeszcze odwiedzić. Serdecznie zaprasza i pozdrawiam Agnieszka Bartanowicz - dyrektor hotelu

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

SandHotel to miejsce godne polecenia! Wysoki standard, kulturalna obsluga hotelowa i szereg wspanialych atrakcji zarowno dla doroslych jak i dla dzieci. Warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę śniadaniową, jest to czysta uczta dla zmysłów. Dodatkowa zaleta to swietna lokalizacja hotelu, większość Kolobrzeskich atrakcji znajduje sie w pobliżu. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, kamiltrinczek17

Dzień dobry
Bardzo mi miło, że tak wspaniale opisaliście Państwo nasz hotel. Chcemy, aby każdy gość wyjeżdżał od nas zadowolony z taką samą opinią, mogę zapewnić, że wkładamy w naszą pracę wiele serca i starań.
Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy Agnieszka Bartanowicz - dyrektor hotelu

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe przyjęcie. Personel uprzejmy i kompetentny. Praca pokojówek bardzo dobra.
Posiłki w restauracji dobre z prośba o włączenie zwiększenia ilości zup, w tym mlecznych.
Poszerzenie zakresu kanałów telewizyjnych. Rabat dla stałych klientów

Dziękujemy, stglowacki

Dzień dobry
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, uwagi przekazane szefowi kuchni. Zachęcam do zapisu do naszego programu lojalnościowego - Zdrojowa Club - wówczas przyznajemy rabaty , jak również punkty które można zamienić na konkretne nagrody w hotelu. Szczegółowych informacji udzieli każdy recepcjonista. Gorąco zachęcam. Pozdrawiam Agnieszka Bartanowicz - dyrektor hotelu

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

słaba obsługa na recepcji,brak informacji o atrakcjach hotelowych,goście za granicy obsługiwani na innym poziomie,brak klimatyzacji w pokojach,dobre śniadania lecz za wyciskane soki trzeba słono płacić,telewizory w pokojach zbyt małe

Dziękujemy, marmat20132019

Dzień dobry
Niezmiernie mi przykro iż pobyt w Sand Hotelu został zaliczonych do słabych.Mogę zapewnić że wszyscy goście są obsługiwani przez nas z taką sama starannością i życzliwością. W hotelu zaraz przy wejściu ( po prawej stronie) jest tablica z informacjami jakie są atrakcje w każdy dzień tygodnia. Dodatkowo w każdej windzie są cztery plakaty z informacjami o promocjach i wydarzeniach w hotelu, taka informacja znajduje się również na blacie recepcji. Wierzę, że przy kolejnych odwiedzinach nasze atrakcje będą już widoczne. Serdecznie pozdrawiam Agnieszka Bartanowicz - dyrektor hotelu