Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel. Pokoje czyste i przestronne. Bardzo smaczne śniadania i jeszcze smaczniejsze obiadokolacje. Pomimo zimnej pory roku mogliśmy zrelaksować sie na basenie i w jacuzzi. Bardzo miła obsługa!Blisko do morza.Polecam

Data pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Paula M
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

fajny hotel nowoczesny bardzo dobrze położony z przodu widok na parking i ulice
trochę za to wszystko sobie liczą ale coś za coś lokalizacja bardzo dobra do morza przejście przez park
Jedzenie ok basen ok morze blisko

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ZbigniewSzczecin
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Po powrocie do Ledy po 4 latach stwierdzamy, że poziom usług jest na bardzo dobrym poziomie, śniadania mogłyby być bardziej urozmaicone i winda mniej upierdliwa tzn. Nieco szybsza, poza tym tym wszystko na 5+!

Data pobytu: lipiec 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 123LolaLola
Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry, kameralny hotel. Pomimo sporego obłożenia, w żadnym miejscu nie czuło się tłoku. Jedzenie - śniadania jak i obiadokolacje bardzo smaczne. Duży wybór i codziennie urozmaicane. Obsługa, zarówno w recepcji, w restauracji jak i serwis sprzątający bardzo miła. Pokoje przestronne i jak na hotel całkiem nieźle wygłuszone. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to zimna woda w jacuzzi, ale o tym już wielokrotnie było wspominane. No i zostaliśmy obudzeni w środku nocy przez alarm przeciwpożarowy, co bardzo nie spodobało się szczególnie naszemu dziecku no ale cóż.. to pewnie nie była wina hotelu. Może dobrym pomysłem byłoby naklejenie bardziej wyraźnych zakazów palenia w pokojach bo w sumie ani jednego nie widziałam..
Polecam i dziękuje za super pobyt.

Data pobytu: czerwiec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, madzmar
Zrecenzowano 23 czerwca 2018

Leda Spa to obiekt gdzie już wróciliśmy kilka razy. Sam hotel z udogodnieniami jest świetny a obsługa tak sympatyczna, że nie czujesz się jak intruz lecz jak bardzo oczekiwany gość. Strefa spa często oblegana więc warto rezerwacji dokonać przed przyjazdem. Same plusy.

Data pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, kamilla316