“Fajny lokal”
Tenisówka — recenzja

Tenisówka
Nr 20 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Opis: Znajdziecie nas na terenie Tenis Park Kołobrzeg, 100m od plaży, w sercu parku nadmorskiego im. Stefana Żeromskiego Czym możemy się pochwalić? Pizza na cienkim cieście z włoskiej mąki z dodatkiem wspaniałych włoskich składników. Makarony - też bezglutenowe, sałatki Piwa rzemieślnicze 30-40 rodzajów! Dobra kawa Świeże soki Wakacyjne koktajle alkoholowe Wina dopasowane do naszych dań

Knajpa z pomysłem i dobrą pizza oraz piwem. Pizza bardzo smaczna, gorzej już z pasami które są raczej średnie.
Polecam też piwa rzemieślnicze, które lokal ma w swojej ofercie - rajska pomarańcza najlepsze.

Dziękujemy, monikasT7781JR

Jedzenie bardzo dobre. Lokal estetyczny, niestety minusem jest obsługa, która wygląda jakby pracowała tam za karę. Mimo to kuchnia wyśmienita więc ogólnie warto.

Dziękujemy, 503klaudiab
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mało ogarnięta obsługa, musieliśmy sami szukać wolnego stolika. Pizza z salami ok, ale z suszonymi pomidorami miała ich raptem 3 sztuki na całą pizzę.

Dziękujemy, V1362TQmonikab
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

29 sierpnia z żoną wstąpiliśmy do Tenisówki. Po raz pierwszy do tego lokalu, bo w Kołobrzegu bywamy od 18 lat, co roku, nieraz nawet w majówkę. Otóż upiornie gorąco, co już nie zachęca. Fakt, tuż po otwarciu, ale jedna Pani sprzątała, obsługa nie wiedziała, czy pracuje czy nie. Jakiś Pan kłócił się z resztą personelu, że "on nie kelner, on kucharz". Wyraźny włoski akcent. Zamówiliśmy dwie espresso z mlekiem. Myślałem, że będą podane i będą smakowały jak we Włoszech. Donoszono nam po jednej kawie (jakby nie można było od razy dwóch), musiałem prosić o mleko, dostaliśmy je w naparstku (robiliśmy zdjęcia). Łyżeczki z Ikea do espresso, wielkich rozmiarów pasowały jak pięść do nosa. Plus cukier, widać że kolejnego "użycia", ponieważ był pochlapany kawą. Kawa niesmaczna (a mam porównanie i smak). Koszt za dwie espresso 16zł, czyli ta kawa powinna być dobrze podana i powinna smakować. O wodzie nie wspominam, bo jej nie było. Byliśmy zniesmaczeni, nie polecam. Ze dwa razy podnosiliśmy się z miejsca, gdyż albo Pani z miotła, albo ten Włoch, który mówił, żeby jeszcze lokalu nie otwierać. To jakieś doświadczenie i nie pojawimy się tam ponownie.

Dziękujemy, KucharzAmator
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz zdarzyło mi się jeść posiłek przy korcie teniosywym. Do restauracji trafiliśmy z polecenia. Bardzo duży wybór pizzy, makaronów (ponownie kuchnia włoska). Pizza bardzo dobra, mogę stwierdzić że jedna z lepszych jakie jadłam. Koneserzy piwa będą mogli wybrać sobie różne piwa i m.in. Kolobrzeskiego Colberga.

Dziękujemy, 296agata_

Tenisówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tenisówka? Podziel się wrażeniami!