“Pysznie”

Mr.Sandwicz Food Factory
Zamów online
Nr 41 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)

Burgery pokaźnych rozmiarów, ze świeżych składników. Połączenia smakowe bardzo dobrze dobrane. Polecam szczególnie Burgera Camembert. Byłoby idealnie, gdyby bułka nie była gumiasta. Obsługa sympatyczna tylko brakowało wyjścia do klienta. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, 503klaudiab

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę w porządku. Obsługa, natomiast, do wymiany :c Burger dość suchy, ale bez tragedii.

Dziękujemy, MaksymilianZ6
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Polecam przepyszne burgery, zapiekanki i pizze! Osobiscie nie jestem fanem Pizzy ale przed ta nie moglam sie oprzec. Ciemne piwo i swierzo wyciskane soki rowniez godne polecenia! Nawet moj mmaly niejadek (prawie 3 letnia coreczka) znalazla tam cos dla siebie do zjedzenia i przepyszny swierzo wyciskany sok ;)
Na nastepnym urlopie napewno bedziemy czestymi goscmi.

Dziękujemy, Diana K
Zrecenzowano 10 lipca 2019

smaczne i świeże jedzenie burgery mega zdecydowanie polecam dla każdego szybki wypada na piwko czy spokojne zaspokojenie swoich potrzeb odnośnie menu

Dziękujemy, Salvador901
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hamburger XXL meega jest i pyszny polecam !! Napewno jeszcze kiedyś wpadnę z rodziną. Ps.pizza na papierze , dobra ale ten papier zamiast szkła :-(

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Karolina K

Mr.Sandwicz Food Factory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mr.Sandwicz Food Factory? Podziel się wrażeniami!