Zapisz
Super zabawa

Niesamowite miejsce ! Zabrałam tam moje wnuki i bawiły się świetnie. Najbardziej podobało im się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 września 2020
HankaMroczkowska
Ciekawe miejsce

Bardzo ciekawe miejsce i świetna rozrywka dla całej rodziny, lub pomysł na oryginalną randkę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 września 2020
martawH2951TR

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wizyta z 6,5 latką bardzo udana. Mnóstwo niespodziewanych sytuacji, ciekawe doświadczenie, emocje i zaskakujące rzeczy. Polecam. Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, odkrywca2019
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Niezwykła przygoda z różdżką. Dzieci 3 i 6 lat bawiły się doskonale poszukując gwiazdek do czarowania. Bardzo przemyślane miejsce z miłą obsługą.

3  Dziękujemy, Aneta J
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce. Dla mojego syna, ale i dla nas bylo to ciekaww miejsce. Fajnym pomysłem jest magiczna różdżka dzięki której uruchomić można mieszkające w krainie postacie.

1  Dziękujemy, artanD-CZ
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ukryta Kraina nie jest zbyt dużym obiektem, ale obsługa bardzo dba o to, żeby goście nie wchodzili sobie na głowę! Mój 3-latek był zachwycony. Świetna atrakcja dla dzieci, które mają ochotę troszkę poczarować ‍♂️

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, Ptakowska
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019

Ciekawe muzeum, ładnie zaaranżowane, ale moja córka 3 letnia była wystraszona, bardziej dla starszych dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Przemko