Atrakcja dla dzieci i całej rodziny

Bardzo fajne miejsce dla dzieci ale i na rodzinne wyjście. Odwiedzamy Kołobrzegu 2/3 razy w roku i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Damian J
Poznań, Polska
Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019
odkrywca2019

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wizyta z 6,5 latką bardzo udana. Mnóstwo niespodziewanych sytuacji, ciekawe doświadczenie, emocje i zaskakujące rzeczy. Polecam. Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, odkrywca2019
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Niezwykła przygoda z różdżką. Dzieci 3 i 6 lat bawiły się doskonale poszukując gwiazdek do czarowania. Bardzo przemyślane miejsce z miłą obsługą.

3  Dziękujemy, Aneta J
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce. Dla mojego syna, ale i dla nas bylo to ciekaww miejsce. Fajnym pomysłem jest magiczna różdżka dzięki której uruchomić można mieszkające w krainie postacie.

1  Dziękujemy, artanD-CZ
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ukryta Kraina nie jest zbyt dużym obiektem, ale obsługa bardzo dba o to, żeby goście nie wchodzili sobie na głowę! Mój 3-latek był zachwycony. Świetna atrakcja dla dzieci, które mają ochotę troszkę poczarować ‍♂️

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, Ptakowska
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019

Ciekawe muzeum, ładnie zaaranżowane, ale moja córka 3 letnia była wystraszona, bardziej dla starszych dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Przemko